Focusrite – jaunākais Plug-In Collective piedāvājums!

Focusrite sadarbībā ar Native Instruments piedāvā viņu plug-in sintezatora LO-FI GLOW bezmaksas kopiju (parasti tas maksā ), kā arī trīs mēnešu izmēģinājuma versiju KOMPLETE NOW — viņu pastāvīgi mainīgajam instrumentu un efektu komplektam (parasti tas maksā .99 mēnesī). No 2022. gada 22. jūnija līdz 6. oktobrim visi Plug-In Collective īpašnieki var saņemt savu LO-FI GLOW kopiju un sākt trīs mēnešu bezmaksas KOMPLETE NOW izmēģinājumu.

 

LO-FI GLOW ir augstākās kvalitātes instruments, kurš piedāvā vintage sintezatorus, dažādus taustiņinstrumentus, ērģeles, ģitāras un basu — tas viss tiek apstrādāts, izmantojot efektu pedāļus, tape decks un samplerus.  LO-FI GLOW skaņas piedāvā arī hazy, fuzzy, dirty lo-fi melodics. No pielāgotiem efektiem līdz pat makro rediģēšanai — jūs varēsiet ātri un vienkārši izveidot sev vēlamās skaņas un toņus.

 

KOMPLETE NOW piedāvā iespēju iegūt dažus no viņu vispieprasītākajiem rīkiem — būtisku instrumentu un efektu kopumu, kas palīdz iegūt augstas kvalitātes skaņas neatkarīgi no mūzikas žanra, kurā darbojaties.

 

Zīmoli

Martin AudioEpiphone CARLSBROGHSBG
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!