Jaunums - BOSE Videobar VB-S!

Bose Videobar VB-S ir kompakta USB konferenču ierīce, kura ir viegli uzstādāma un kura nodrošina premium audio un video kvalitāti  3 × 3 metru lielām telpām. 4 beam-steering mikrofoni, 4K ultra-HD kamera un leģendārā Bose skaņa, VB-S piedāvā tik precīzu audio un video atveidi online konferencēm, ka jūs spēsiet sajusties klātesoši jebkurā sapulcē, neatkarīgi no tā, cik tālu patiesībā atrodaties.

Izvēlieties Bose sniegtās iespējas mazām konferenču telpām — ar universālu un unikālu risinājumu, kuru var neticami ātri uzstādīt, piešķiriet savām sanāksmēm jaunu premium audio un video kvalitāti.

 

 

4 beam-steering mikrofoni nodrošina dabiskāku sarunu, jo tie ir īpaši izstrādāti balss un runas pārraidei. Speciālās exclusion zonas palīdz novērst nevēlamus fona trokšņus, bet automātiskais EQ piedāvā optimizētu audio visiem sanāksmes dalībniekiem.

 

 

4K ultra-HD kamera piedāvā plašu skatu, ļaujot dalībniekiem vieglāk komunicēt un tikt redzētiem daudz detalizētāk un precīzāk. 

 

 

Saderīgs ar Microsoft Teams, Zoom, Google Meet un citām online komunikācijas platformām, piešķirot uzlabotu audio un video kvalitāti. 

 

 

"Group" režīms uztur visus telpā esošos konferences dalībniekus labā redzamības diapazonā un ļauj attālinātajiem vērotājiem vai dalībniekiem labāk redzēt un saprast diskusiju, uz tāfeles esošos zīmējumus vai citus telpā esošos objektus.  "Individual" režīms piefiksē un dinamiski seko līdzi prezentētājam. Šis režīms būs lieliski piemērots pasniedzējiem, dažādiem treneriem, meistarklasēm utt. 

 

 

Elegants, kompakts un parocīgs dizains, kurš radīts, pateicoties slavenajiem un atzītajiem Bose inženieriem, ļaujot skaļruņiem, mikrofoniem un elektronikai tikt kompakti savienotiem vienā mazā ierīcē, lai nodrošinātu labāko rezultātu bez negaidītiem traucējumiem.

 

.

Iespējas: 

 

Patentētais Bose transducer nodrošina bagātīgu, detalizētu audio no pieslēgtā datora vai citas caur Bluetooth® pieslēgtas bezvadu ierīces aizraujošai audio pieredzei;

Komplektā iekļauts arī galda statīvs un speciāls stiprinājums ierīces uzstādīšanai pie sienas, lai ļautu jums izvēlēties piemērotāko uzstādīšanas veidu;

Savienojams ar jau esošo bezvadu tīkla infrastruktūru, padarot uzstādīšanu un problēmu novēršanu daudz ātrāku un vienkāršāku, kā arī nodrošinot dažādu atjauninājumu veikšanu, menedžēšanu un monitoringu;

"Bose Work Configuration" programmatūra sākotnējai uzstādīšanai pieejama gan kā aplikācija, gan caur web pārlūkprogrammu. Attālināti ierīce pārvaldāma ar "Bose Work Management" programmatūru;

"Bose Work" mobilā lietotne reāllaika kontrolei caur viedtālruni; viegli iespējams regulēt skaļumu, skaņas atslēgšanu, pan, tilt, zoom, Bluetooth savienojumu u.c.;

Bluetooth savienojamība, lai VB-S varat izmantot arī kā skaļruni mūzikas atskaņošanai;

Savienojumi: USB Type-C®, Wi-Fi un Bluetooth savienojamība.

 

Zīmoli

Martin AudioBGRightOnErnie BallRemo
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!