Pērkot Focusrite audio interfeisu - dāvanā spraudņu komplekts 1300 EUR vērtībā!

Radiet studijas kvalitātes cienīgus ierakstus gan balsij, gan instrumentiem un veiciet miksēšanu ar leģendārajiem Focusrite audio interfeisiem! Viss, kas nepieciešams, tikai vienā nelielā kastītē! Katrs jaunais Focusrite Scarlett, Clarett un Red interfeiss nāk komplektā ar plašu klāstu vērtīgu un nepārspējamu studio rīku no industrijas slavenākajiem uzņēmumiem! 

Hitmaker Expansion – pieejams katram Scarlett 3rd Gen, Clarett+, Clarett USB un Red audio interfeisa īpašniekam, kurš ir iegādādājies un reģistrējis savu interfeisu tieši vai pēc 2021.gada 1.oktobra! Šie spraudņi būs jums neaizstājami palīgi mūzikas radīšana, producēšanā un miksēšanā!

 

VOKĀLAM

 

Antares® Auto-Tune® Access ļauj darīt visu - sākot ar dabisku skanējumu un tūlītējām intonācijas korekcijām, līdz pat hiphopa iedvesmotam skanējumam, kurš piešķirs jūsu darbiem pavisam jaunu nokrāsu. Un kas svarīgi - šo Auto-Tune Access bez maksas jūs varat saņemt tikai un vienīgi ar Focusrite audio interfeisiem - saņemiet labākos un ekskluzīvākos piedāvājumus no Focusrite! 

Relab LX480 Essentials nodrošina četrus reverb, kuri radīti uz The Hit Factory NYC bāzes un ir tikuši izmantoti neskaitāmu hitu radīšanā. LX480 Essentials dod jums pieeju tādu studiju skaņām, kurās savus ierakstus ir veikuši Springsteen, Stones, The Weeknd, Pharrell, Katy Perry un daudzi citi.

 

ĢITĀRAI

 

Savienojieties ar neticami reālistiisko Marshall® Silver Jubilee 2555 – ikoniskā JCM800 mūsdienu versiju – kuru jums nodrošina Softube® analogās modelēšanas eksperti. Silver Jubilee spēj piedāvāt visu - gan siltu un dzidru skaņas toni, gan klasisku elektriskās ģitāras skanējumu, gan modernu augšēja reģistra nokrāsu. 

TAUSTIŅISTRUMENTIEM

 

Pievienojiet brīnišķīgi ierakstītu taustiņinistrumentu skanējumu jūsu darbiem ar XLN Audio® Addictive Keys, kurš paver jums iespēju izvēlēties vienu no četriem lieliski skanošiem Steinway®, Yamaha® vai Rhodes® modeļiem. Tikai savienojiet ar jūsu MIDI kontrolieri un radiet nepārspējamus darbus!

SITAMINSTRUMENTI

 

Pievienojiet sitaminstrumentus dziesmām pavisam vienkārši. XLN Addictive Drums 2: Studio Rock Kit piedāvā profesionāli samplētas  Tama® un Pearl® bungu, Paiste® un Sabian® šķīvju skaņas, kuras ierakstītas "Decibel Studios" Stokholmā. Jūs varat arī pievienot ritmu jau pašā sākumā un tad ātri un vienkārši miksēt pārējo ritmu ar augstākās kvalitātes efektiem tieši spraudnī. 

UN VĒL VAIRĀK

 

Piešķiriet dziesmām modernu vai retro noskaņu ar Brainworx®’s bx_oberhausen - analogi modelētu klasiskā amerikāņu polisintezatora kopiju. Bx_oberhausen ir pilnīgi precīza šīs leģendas reprodukcija. Ar 32 balsīm, šis digitālais modelis ir daudzas reizes spējīgāks kā lielākā daļa mūsdienu vērtīgāko analogo sintezatoru. Labākais jebkur - gan digitālajā, gan reālajā pasaulē!  

 

MIKSĒJIET

 

Esiet gatavi radīt dziesmas jaunā līmenī. Focusrite visslavenākais studijas outboard Brainworx bx_console Focusrite SC un Red 2 & 3 Plug-in Suite tagad ir pieejams visur!

Focusrite interfeiss savienojumā ar šiem diviem neticamajiem spraudņiem nodod jūsu rokās Focusrite sirdi. Ar šo jaudīgo kombināciju jūs varat veikt ierakstus ar tādām tehnoloģijām, kādas ir tikušas izmantotas lielākajā daļā pasaules slavenāko ierakstu tapšanā, kurus ir radījuši slavenākie mūziķi pēdējo 30 gadu laikā. Vēl nekad nav bijis tik vienkārši veikt studijas kvalitātes ierakstus jūsu mājās!

BX_CONSOLE FOCUSRITE SC

 

Bx_console Focusrite SC sniedz to īsto pastiprinātāja skaņu, kura ir padarījusi Focusrite tik slavenu. Neviens cits spraudnis nevar piešķirt jūsu darbam tik unikālu nokrāsu. Ar SA 110 priekšpastiprinātāju –  ‘Air’ funkcijas piešķirto īpašo skanējumu Focusrite audio interfeisos mēs varam dzirdēt arī šodien. Bx_console Focusrite SC piedāvā EQ, de-esser, compressor, limiter, gate un expander funkcijas. Spraudnis piedāvā arī Brainworx patentēto ‘TMT!

 

Red 2 & 3 SPRAUDŅU KOMPLEKTS

 

Red 2 & 3 spraudņu komplekts piedāvā dažus rūpīgi sagatavotus patiesi ikoniskā Focusrite EQ un Compressors digitālos modeļus. Ja jūs esat sekojuši līdzi pēdējo 30 gadu jaunākajiem hitiem, jūs noteikti esat dzirdējuši Red 2 un 3.

 

UZLABOJIET JŪSU RADĪTO MŪZIKU

 

Padariet jūsu darbus pilnībā gatavus publicēšanai ar augstākās kvalitātes analogo mastering sistēmu: bx_masterdesk. Bx_masterdesk ļauj mastering procesu padarīt salīdzinoši vienkāršāku, intuitīvāku, patīkamāku un ļauj ikvienam - gan tiem, kas ar ierakstu veikšanu un apstrādi nodarbojas pirmo reizi, gan arī ļoti pieredzējušiem producentiem, sasniegt studio kvalitātes cienīgus rezultātus ātri un vienkārši. Intuitīvas toņa kontroles, de-esser, compressor un limiter padara jūs par jūsu skaņas patiesajiem pavēlniekiem.

 

RADIET STUDIJAS KVALITĀTES IERAKSTUS

 

Hitmaker Expansion kopā ar jūsu Focusrite interfeisu spēs konkurēt ar jebkuru profesionāli aprīkotu pro studiju. Desmitgadēm uzkrātu pieredzi lielformāta studijas ierakstu veikšanā Focusrite ir pārvērtuši viegli lietojāmā programmatūru komplektā, lai jūs varētu veikt studijas kvalitētes ierakstus jebkur, kur vien mūzika ir jūs aizvedusi. 

Scarlett 3rd Gen, Clarett+, Clarett USB un Red interfeisiem, kuri iegādāti un reģistrēti pēc 1.oktobra (vai tieši 01/10), Hitmaker Expansion tiek piešķirts bez maksas!

 

 

 

 

Avots:  https://focusrite.com/en/hitmaker-expansion

Zīmoli

MarshallLINE6NORDRMEFENDER
70
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!