Jaunums - Ortega ģitāras!

Lieliski jaunumi - mūsu plašo produktu klāstu tagad papildinās arī Ortega ģitāras!

Uzņēmums dibināts 1994.gadā un tradicionālās, autentiskās ģitāru izgatavošanas metodes veiksmīgi apvieno ar vācu dizainu. Apņemoties nodrošināt augstu ģitāru kvalitātes līmeni, uzņēmums Ortega tiecas arī pēc jaunām inovācijām visu līmeņu akustiskajiem instrumentiem. Ortega ģitāru plašais korpusa formu un grifa izmēru klāsts sniedz iespēju apgūt un izkopt ģitārspēli visu vecumu ģitāristiem! 

Ortega savu darbību uzsāka kā ģitāru ražotāji ar mērķi izgatavot ģitāras, kuras varētu spēlēt un atļauties ikviens. Atskatoties uz šo uzņēmuma sākumposmu mēs varam redzēt Ortega ceļu no maziņa vācu ģitāru ražošanas uzņēmuma līdz globālam uzņēmumam ar izplatītājiem visā pasaulē. Bet Ortega neapstājas! Pēdējo 25 gadu laikā viņi ir ievērojami paplašinājuši savu produktu klāstu. 

Apskaties, kādi Ortega produkti ir pieejami pie mums attrademusic.lv

 

.

Zīmoli

YamahaBoston pianoRodeVIC FIRTHCamps
57
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!