Jaunums - MEINL un NINO perkusijas un šķīvji!

Mūsu produktu klāstā beidzot pieejami MEINL šķīvji un perkusijas, kā arī Nino perkusijas! 

MEINL ir ģimenes uzņēmums, kura centrs atrodas Gutenstetten pilsētā, Vācijā un tas piedāvā ļoti plašu perkusiju un šķīvju klāstu visdažādākajiem mūzikas stiliem un izpildītāju gaumei, ievērojot augstākos kvalitātes un ilgstspējības standartus. Perkusiju izgatavošanā tiek izmantoti tikai sertificēti materiāli, kuri atbilst visām kvalitātes kontroles prasībām, lai sniegtu Jums lieliski skanošus un ilgi kalpojošus instrumentus, saudzējot dabas resursus un vidi. 

MEINL ir vienīgais uzņēmums, kurš šķīvju ražošanā izmanto 6 dažādus metālu sakausējumus. Tādējādi MEINL piedāvā plašāko šķīvju izvēli, lai spētu nodrošināt bundziniekiem tādu skaņu un toņa kvalitāti, kas atbilst visām viņu prasībām! Lielākā daļa, šķīvju izgatavošanas procesā iesaistīto darbinieku, paši ir bundzinieki, bet, ja kāds, uzsākot darbu šajā uzņēmumā, neprot spēlēt bungas, uzņēmums šim darbiniekam apmaksā bungu spēlēs apguves stundas. Līdz ar to - visi Meinl šķīvji tiek izgatavoti ar īpašu rūpību un aizrautību, kura atspoguļojas arī šo šķīvju skanējumā!

NINO piedāvā visdažādākās perkusijas bērniem, kuras ir interesanti un jautri spēlēt un kurām ir krāsains, uzmanību piesaistošs dizains. Šīs perkusijas ir viegli apgūstamas un izstrādātas tā, lai bērniem būtu iespēja izpausties un attīstīties! 

Iepazīstieties ar plašo šķīvju un perkusiju klāstu mūsu mājaslapā attrademusic.lv

 

Zīmoli

AkaiBoseSteinway & SonsNORDEpiphone
57
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!