MV7 vai MV7X - kuru mikrofonu labāk izvēlēties?

Vai meklējat jaudīgu mikrofonu podkāstu ierakstīšanai, bet neesat pārliecināts, kurš modelis - MV7 vai MV7X - Jums ir nepieciešams? Mums ir atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem!

 

MV7 Podcast mikrofons tika prezentēts salīdzinoši nesen, tikai pagājušajā gadā, bet tas jau ir kļuvis ļoti populārs un patīkami pārsteidzis visus, kuru ikdiena saistīta ar podkāstu un cita veida satura veidošanu. Tas ir ērti un vienkārši lietojams, ietver plašu funkciju klāstu un nodrošina teicamu skaņas kvalitāti. 

Visticamāk Jums radīsies jautājums - kādēļ Shure nolēma izdot jauno MV7X? Un vēl svarīgāk - vai MV7X ir vispiemērotākais variants tieši man? Un kā tad ar leģendāro SM7B?

Protams, ja jau sen esat sapņojuši par labāko audio kvalitāti, kāda ir iespējama, tad nekas nespēs aizstāt SM7B. Bet ja runa ir par MV7 un MV7X, tad uzreiz nemaz nav tik skaidrs, kurš no šiem diviem modeļiem būtu labākā izvēle. Tādēļ mēs esam izveidojuši nelielu apskatu, lai Jūsu izvēli padarītu nedaudz vienkāršaku. 

 

XLR vai USB?

 

Lielākā atšķirība starp šiem diviem lieliskajiem mikrofoniem ir to savienošanas iespējas ar citām ierīcēm: MV7 ir pieejama gan standarta XLR audio izeja, gan USB ports, lai to varētu pieslēgt gandrīz jebkuram datoram. Tas padara šo mikrofonu ideāli piemērotu visiem, kuri vēlas ierakstīt podkāstus bez audio interfeisa.

Savukārt MV7X ir pieejama tikai XLR izeja. Tādēļ tas būs piemērotāks tiem, kuri vēlas uzlabot savu ierakstīšanas iekārtu vai vienlaicīgi izmantot vairākus mikrofonus. Ja Jūsu podkāstā regulāri viesojas vairāki viesi vienlaicīgi, tad Jums piemērotāks būs tieši MV7X. Lai izveidotu savienojumu ar datoru, jums būs nepieciešams vai nu ar XLR saderīgs digitālais ierakstītājs, vai audio interfeiss.

 

 

Balss izolācijas tehnoloģija

 

MV7 un MV7X koncentrējas tieši uz balss skaņas ierakstīšanu. Abās šī dinamiskā mikrofona versijās ir iebūvēta novatoriska balss izolācijas tehnoloģija, lai novērstu dažādus fona trokšņus un citus traucējumus. 

Pilnībā pasīva sistēma ar rūpīgi izstrādātu gaisa plūsmas kontroli nodrošina izcilu akustiku neatkarīgi no izmantotā audio izvades veida. Tajos tiek izmantota arī viena un tā pati kapsula, kura nodrošina balss skaidrību un veic kvalitatīvu fona trokšņa slāpēšanu. Iegūstiet perfektus ierakstus arī podkāstu ierakstīšanai nepiemērotos apstākļos. Atvadieties no kaitinošā ielas trokšņa, gaisa kondicionēšanas iekārtas dūkoņas un atbalss!

 

Ideāli piemērots mūzikas veidotājiem

 

Mēs jau pietiekoši daudz runājām par to, ka MV7 ir ideāli piemērots podkāstu veidošanai, kā arī citu runas ierakstu un pārraižu veikšanai. Taču tas ir arī lielisks mikrofons vokālajiem ierakstiem! Arī MV7X ir aprīkots ar ļoti līdzīgu frekvenču diapazonu, kurš nodrošina skaidru vokāla ierakstu un pārraidi, tomēr šis mikrofons, būs lieliska izvēle mūzikas un satura veidotājiem, kuri jau izmanto XLR iestatījumus. Šis mikrofons precīzi ierakstīs un pārraidīs gan izrunātas frāzes, gan izdziedātas melodijas. Un to visu MV7X spēs paveikt pat ierakstu un pārraižu veikšanai nepiemērotās telpās. Šis mikrofons ir kā radīts Jūsu mājas studijai!

 

Kopā vislabāk

 

Protams, Jūs varat iegādāties un ikdienā izmantot abus šos lieliskos mikrofonus. Tomēr vairums cilvēku noteikti izvēlēsies tikai MV7X, jo tas ir izstrādāts kā MV7 uzlabotā versija.

Ja Jums jau ir MV7, tad MV7X pievienošana Jūsu mikrofonu kolekcijai nodrošinās Jums gatavību jebkurai dzīves situācijai. Un Jums vairs nebūs jātērē laiks, lai panāktu visu mikrofoni vienādu skanējumu. (Pro padoms: vienlaikus varat izmantot arī MV7 USB un XLR izejas!)

MV7 un MV7X - divi lieliski mikrofoni, kuri labi papildina viens otru.

Zīmoli

MarshallJohannusK&MTakamineCharvel
57
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!