Bose Professional jaunie AMM sērijas daudzfunkcionālie skaļruņi

Bose Professional paplašina skaļruņu piedāvājumu ar jaunajiem AMM sērijas daudzfunkcionālajiem skaļruņiem

Kompakti, jaudīgi un daudzfunkcionāli  - AMM sērijas skaļruņi nodrošina leģendāro Bose skaņas kvalitāti 

Bose Professional iepazīstina ar jauno, daudzfunkcionālo AMM skaļruņu sēriju, kas sastāv no diviem pilna diapazona skaļruņiem - AMM108 un AMM112 - un subvūfera - AMS115.

AMM sērijas skandās ir koaksiāla tipa divjoslu skaļruņi, kuri īpaši izstrādāti, lai skandas darbotos vienlīdz labi dažādos apstākļos. Tos var izmantot kā galveno skaņu sistēmu, skaņu monitorus, palīgsistēmu, aiztures līnijas vai arī pastāvīgām instalācijām, piemēram, dievnamos, koncerzālēs un auditorijās. AMM ir maksimāli elastīgi, AMM108 un AMM112 skaļruņus var izvietot ar noteiktu lomu skaņu sistēmā vai izmantot vairākās lomās skaņu sistēmas ietvaros. AMM ir akustiskā saderība ar esošajām, Bose AM un AMU sērijām, kas dod iespēju sistēmu projektētājiem tos viegli iekļaut un saskaņot, ietaupot laiku sistēmas konfigurācijai.

Bose AMM108 un AMM112 skaļruņos ir iestrādāts, jaunais, patentētais Bose Beamwidth Matching viļņvads. Šis viļņvads nodrošina leģendāro Bose skaņas kvalitāti, vienmērīgu frekvenču pārklājumu, detalizētu skanējumu un vienmērīgu skaņas pārklājumu. Viļņvads atrodas tieši aiz režģa un tam ir unikāls fāzu invertors, kas kontrolē zemo frekvenču izkliedi. 

AMS115 subvūferim ir 15 collu neodīma skaļrunis, kas nodrošina zemo frekvenču paplašinājumu līdz 35 Hz un maksimālo spiedienu līdz 130 dB. Viegls korpuss un integrēts M20 statīva stiprinājums padara to par ideāli piemērotu daudzpusīgam pielietojumam, kas ļauj skaņu sistēmas projektētājiem to viegli iekļaut skaņu sistēmā. Kombinējot AMM115 ar Bose PowerMatch pastiprinātājiem un ControlSpace DSP tiek nodrošināta optimāla veiktspēja, skaļruņu aizsardzība, kā arī savietojamība ar AM un AMU sērijām.

  • AMM108 daudzfunkcionālais skaļrunis - pasīvs, koaksiāls divjoslu skaļrunis ar 1,7 collu kompresijas draiveri un 8 collu zemfrekvences skaļruni; nodrošina 110 ° x 60 ° pārklājumu ar 128 dB maksimālo spiedienu; sver tikai 13 kilogramus, ar integrētu rokturi un 35 milimetru skandas stiprinājumu.
  • AMM112 daudzfunkcionāails skaļrunis - koaksiāls divjoslu skaļrunis ar 3 collu kompresijas draiveri un 12 collu zemfrekvences skaļruni; nodrošina 110 ° x 60 ° pārklājumu ar maksimālo spiedienu 131 dB; sver tikai 22 kilogramus, ar integrētiem rokturiem un 35 milimetru skandas stiprinājumu.
  • AMS115 daudzfunkcionālais zemfrekvences skaļrunis - 15 collu skāļrunis ar zemas frekvences paplašinājumu līdz 35 Hz un maksimālo skaļuma līmeni 130 dB; sver 28 kilogramus, ar integrētu M20 skandas stiprinājumu.

 

 

Zīmoli

Seymour DuncanMartin AudioGHSAmpegQuik Lok
56
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!