Kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotas Shure studijas austiņas

Lētas mājas austiņas ir piemērotas ikdienas lietošanai, taču, kad ir pienācis laiks ierakstīt mūziku, svarīga ir katra detaļa. Visi trūkumi, kas ir radušies ieraksta un miksēšanas procesā, tiks izcelti māsteringa procesā, tāpēc ir svarīgi, lai jūs dzirdētu katru niansi kristāldzidrā detalizācijā.

Salīdzinoši ar studijas austiņām, studijas monitoru pāra iegāde un telpu akustikas pielāgošana var būt laikietilpīga un dārga. Neskatoties uz pieejamo studijas aprīkojumu profesionālu studijas austiņu kontrole ir būtiska, lai izveidotu nevainojami skanošu un profesionālu ierakstu. Lai palīdzētu pieņemt apzinātāku lēmumu par to, kuras austiņas jums ir vispiemērotākās, mēs esam sagatavojuši sarakstu ar lietām kurām vajadzētu pievērst uzmanību. 

Kam jūs izmantosiet austiņas?

Pirms izvēlaties austiņas, jums jānosaka, kādām vajadzībām tās tiks izmantotas. Apsveriet, vai tās izmantosiet ierakstīšanai, miksēšanai, gatavo miksu klausīšanai vai māsteringam. Dažādi austiņu modeļi ir paredzēti dažādiem mērķiem, lai nodrošinātu visas nepieciešamības būtu jāiegādājās vairāki austiņu modeļi, bet tas ne vienmēr ir iespējams, taču, paturiet prātā, ka jūs varat sākt ar svarīgāko prioritāšu noteikšanu:

1. Skaņas izolācija

Viens no galvenajiem faktoriem, kas jāņem vērā, izvēloties studijas austiņas, ir tas, cik labi tās ir izolētas no ārpasaules. Skaņas izolācija ir īpaši svarīga, izvēloties austiņas ieraksta veikšanai. Ir svarīgi, lai skaņas noplūde no austiņām būtu minimāla, pretējā gadījumā tas jums var radīt galvassāpes, kad nokļūsiet līdz ieraksta miksēšanai. Gandrīz nekas nevar būt sliktāks par to, kad miksēšanas laikā konstatējat, ka gandrīz katrā celiņā dzirdat metronoma skaņu, kas ierakstā nokļuvusi no monitoringam izmantotajām austiņām. Turklāt laba skaņas izolācija palīdz mūziķiem precīzāk dzirdēt pavadījuma vai metronoma celiņu, nebūs arī jāpārspīlēt ar paaugstinātu skaļuma līmeni. Priekšrocības ir, trokšņu neesamība ieraksta laikā, ko rada austiņas, profesionālāks un kvalitatīvāks darba rezultāts.

Skaņu izolējošās austiņas sauc par slēgtā tipa, tām ir izturīgs ausu kauss, kas neļauj gaisam vai skaņai iekļūt un izkļūt. Ja vēlaties lielisku skaņas izolāciju, šāda tipa austiņas būs labākā izvēle. Tomēr gluži pretēji; ir gadījumi, kuros nepieciešama pretēja kvalitāte, kas arī noved mūs pie nākošā punkta. 

2. Kad izvēlēties atvērta tipa austiņas?

Atvērtā tipa austiņas ir ar caurumiem vai perforācijām, šis dizains tīši ļauj skaņai brīvi plūst, līdz ar to atvērto austiņu skaņa ir atšķirīga. Atvērtā tipa austiņas izklausās dabiskāk, atvērtāk un gaisīgāk, padarot tās par lielisku izvēli skaņu inženieriem, kuri meklē pēc iespējas dabiskāku skaņu, miksējot klusā telpā. Ja austiņas galvenokārt tiks izmantotas miksu klausīšani un miksēšanai, nevis ierakstīšanas procesam, vislabākā izvēle ir atvērtās austiņas. 

3. Frekvence

Ja gatavojaties izmantot austiņas, lai pārbaudītu savu miksu, jūsu prioritāte būs neitrāla frekvences atbilde. Profesionālas studijas kvalitātes austiņas ļauj inženierim dzirdēt visu, kas ir iekļauts miksā, tas nozīmē; tām jābūt pēc iespējas neitrālākam skanējuma, ar augstu detalizētu pakāpi. Austiņas ar "paspilgtinātu" skaņu var būt maldinošas, un jūsu māsterings rezultātā neskanēs pietiekami labi dažādos skaļruņos un ierīcēs.

Turklāt austiņu ar neitrālu frekvenci pielietojums nebiedzas vien studijā, arī audiofiliem šāda tipa austiņas būs pareizā izvēle, lai skanējumu izbaudītu iespējami precīzāku. 

4. Pretestība

Pretestība ir elektrisks parametrs, kas atspoguļo ierīces pretestības lielumu maiņstrāvai. Jo augstāka pretestība, jo lielāks spriegums ir nepieciešams, lai austiņas skanētu. Shure austiņu pretestības diapazons ir no 38 līdz 65 omiem, padarot tās piemērotas lietošanai lielākajā daļā ierīču. Dārgāki Shure modeļi (piemēram, SRH1840) labāk darbosies ar kvalitatīvu austiņu pastiprinātāju, kas nodrošina lielāku izejas spriegumu un labāku veiktspēju.

5. Komforts

Ikviens vēlās, lai austiņas būtu pēc iespējas ērtākas. Īpaši svarīgi tas ir tad, kad austiņas tiek lietotas darba nolūkiem, piemēram, studijā. Jāpiemin arī tas, ka nestatoties uz to, ka tiek darīts viss iespējamais, lai katrs Shure austiņu pāris būtu pēc iespējas ērtāks, jāatzīmē, ka dārgāki modeļi mēdz būt izturīgāki un lietošanas komfortu saglabāt ilgāk.

Secinājumi:

Galu galā, izvēloties pareizās austiņas studijai svarīgi ir atrast līdzsvaru starp budžetu un austiņu pielietojumu. Zinot savas prasības un prioritātes, jūs varēsiet sašaurināt izvēli un rezultātā jums būs vieglāk veikt gala izvēli.

Funkcijas un izmaksas. Ja jūs pērkat vienu vai divus pārus studijai, ir vērts ieguldīt tik daudz, cik varat atļauties, iespēju robežās izvēloties pēc iespējas augstāka līmeņa modeli. Savukārt lielākām studijām izaicinājums bieži vien ir saistīts ar telpu pilnvērtīgu aprīkošanu nodrošinot lielu daudzumu ar profesionālas kvalitātes austiņām, it īpaši, ja ir nepieciešams liels daudzums ar austiņām ieraksta procesa nodrošināšanai (monitorēšanai). Shure pro studijas austiņas ir pieejamas dažādās cenu kategorijās, kuras visas nodrošina izcilu veiktspēju attiecīgājā cenu kategorijā. 

Ieteicamie pielietojums katram Shure austiņu modelim

SRH440

SRH440 ir daudzpusīgas austiņas, kas sniedz lieliskus rezultātus ierakstīšanai un monitoringam jūsu mājas studijā. Turklāt SRH440 ir pieņemams risinājums arī ierakstu studijām, kurām studija ir jāaprīko ar dažādām līmeņa augstas kvalitātes austiņām skaņu monitoringam.

Tips - slēgts

Ieteicamais pielietojums: ierakstīšana, monitorings, ikdienas klausīšanās

Spied šeit, lai apskatītos Shure austiņu piedāvājumu


SRH840

Optimizēts sniegums profesionāliem studijas ierakstiem, SRH840 ir bagātīgas basa frekvences un plašāks augšējo frekvenču diapazons salīdzinoši ar SRH440. Kvalitatīvais polsterējums uzlabo komfortablu lietošanu ilgtermiņā.

Tips - slēgts

Ieteicamais pielietojums: ierakstiem profesionālā studijā, instrumentu ierakstiem, ikdienas klausīšanās

Spied šeit, lai apskatītos Shure austiņu piedāvājumu

SRH940

SRH940 piedāvā precīzāko frekvenču atskaņošanu no visām Shure slēgtā tipa austiņām. Ja jums nepieciešama precizitāte, ir vērts veikt papildus ieguldījumus iegādājoties SRH940. SRH940 austiņas nodrošina precīzu skanējuma visa tipa audio spektrā. Šīs austiņas ir ideāli piemērotas smalku detaļu rediģēšanai pirms māsteringa, piemēram, dažādu sīku trokšņu vieglākai sadzirdēšanai, utt.

Tips - slēgts

Ieteicamais pielietojums: miksu klausīšanās, ierakstīšana.

Spied šeit, lai apskatītos Shure austiņu piedāvājumu

SRH1540

Neskatoties uz to, ka šīs ir lieliskas studijas austiņas, to plašais skaņas līmenis padara tās īpaši pievilcīgus arī audiofiliem. Turklāt īpaši ērti Alcantara™ ausu spilventiņi padara SRH1540 par iespējams visērtākajiem austiņām, ar kādām jūs jebkad būsiet saskārušies. Ideāli piemērotas ilglaicīgai ierakstu klausīšanai, nodrošina lieltojuma ērtību studijā.

Tips - slēgts

Ieteicamais pielietojums: Hi-Fi, studijas monitorings (ar augstu komforta līmeni)

Spied šeit, lai apskatītos Shure austiņu piedāvājumu

SRH1840

Nodrošinaot augstāko skaņas kvalitāti un izcilu dizainu, SRH1840 ir ideāli piemērots tādu sesiju māsterēšanai, kur dabiska, precīza skaņa ir īpaši svarīga. Paralēli individuāli pieskaņotiem draiveriem, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti, SRH1840 ir arī vieglas, īpaši ērtas un izturīgas.

Tips - atvērts

Ieteicamais pielietojums: miksu klausīšanās, īpaši piemērotas audiofiliem

Spied šeit, lai apskatītos Shure austiņu piedāvājumu

Zīmoli

RMED'AddarioQuik LokDunlopAlesis
55
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!