Esam nominēti prestižajai Inavation Awards 2021 (powered by Inavate + ISE)

Esam nominēti prestižajai Inavation Awards 2021 (powered by Inavate + ISE)
 

Ar neviltotu prieku vēlamies paziņot, ka A-T Trade Music ar skaņas instalāciju Lielajā Mošejā Dušanbē, Tadžikistānā ir nominēta presitžajai Inavation Awards 2021 (powered by Inavate + ISE). 

Inavation Awards (powered by Inavate + ISE) ir viens no prestižākajiem audio, video un instalācijas nozares apbalvojumiem. Šis apbalvojums ir industrijas etalons sistēmu integrētājiem, konsultantiem un tehnoloģiskajiem vadītājiem visā Pasaulē.
 

Inavation Awards 2021. gada finālisti kategorijā – Pielūgsmes nami (Reliģiskās būves)
 

1. A-T Trade Music SIA - Lielā Mošeja Dušanbe, Tadžikistāna

2. Avilex - Krievijas Bruņoto spēku Galvenā katedrāle Patriotu parkā, Krievijā

3. Diverse - "Passion City Church", ASV 

4. Nexum Trison - "Requiem", Spānija

 

A-T Trade Music akustiskais projekts Dušanbe Lielajā Mošejā ar HARMAN Professional Solutions audio sistēmu risinājumiem
 

Dušanbē Lielās Mošejas būvniecība tika uzsākta vairāk nekā  pirms 10 gadiem, tā ir lielākā Tadžikistānas mošeja un viena no lielākajām mošejām Vidusāzijā. Lai nodrošinātu tīru un augstākā līmeņa skaņas pastiprinājumu un kvalitāti dievkalpojumos un pasākumos, mošeja vērsās pie A-T Trade Music, lai realizētu akustisko projektu un uzstādītu Harman Professional tīkla audio sistēmu ar 170 JBL Intellivox skaļruņiem, kuru pamatā ir AXYS, BSS un Soundcraft risinājumi.

Vairāk par projektu varat izlasīt Harman Pro mājas lapā.

Saite: https://pro.harman.com/news/dushanbe-central-mosque-elevates-worship-with-expansive-harman-professional-solutions-audio-system

Par Inavation Awards 2021 (powered by Inavate + ISE)
 

2021. gadā Inavation balva atgriežas, lai vērtētu un atzīmētu šī gada AV industrijas sasniegumus. Gadā, kad pandēmija ir izraisīju projektu aizkavēšanos un pat atcelšanu, smagi ietekmējusi plašu spektru ar nozarēm un burtiski apgriezusi ikdienu ar kājām gaisā, Inovation Awards projekta komanda bija piesardzīga prognozējot apbalvojumam pieteikto projektu skaitu 2021. gadā.  Par laimi šis satraukums ātri tika kliedēts, jo integrācijas industrija ar pandēmiju saistītās grūtībā ir spējusi risināt radoši un atjautīgi, kā rezultātā finālistu sarakstā šogad tika iekļauti 79 projekti 11 kategorijās no 29 valstīm.

Finālam nominēto projektu un kategoriju saraksts: 
http://www.inavationawards.com/Awards/Project-Awards

 

Zīmoli

RightOnBossDV MARKGretsch GuitarsMesa
55
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!