Yamaha papildina Clavinova digitālo klavieru sēriju ar CLP-725 modeli!

Jaunums! Yamaha CLP-725 digitālā klavieres

2021. gads sācies ar lieliskām ziņām – Yamaha papildina savu lielisko Clavinova CLP 700 digitālo klavieru sēriju ar “mazo brāli” – CLP-725, kas aizvieto jauno pianistu iecienīto CLP-625 modeli.

Tāpat, kā pārējie CLP modeļi, arī CLP-725 ir atjaunināts ar šī brīža vienu no labākajām klaviatūrām digitālo klavieru tirgū - GrandTouch-S™, kuras taustiņu pieskārienu jūtība un repetīcija ir ļoti tuva īstajiem flīģeļiem.
Grand Expression Modeling (flīģeļa ekspresijas modelēšana) ir jauna un revolucionāra tehnoloģija, kas ļauj pianistam izmantot savu spēlēšanas tehniku, lai radītu neierobežotas toņu variācijas, kas raksturīgas tikai flīģeļiem. Spēja mainīt pieskāriena intensitāti un ātrumu, lai radītu dažādus toņus, piešķir nebijušas mūzikas izteiksmes iespējas spēlējot digitālu instrumentu. Kopā ar Virtuālās Rezonanses Modelēšanu (VRM), spēlējot CLP 700 sērijas digitālās klavieres, sajūta būs, ka sēžat pie īsta koncertflīģeļa un sajūtat stīgu rezonēšanu, taustiņu un pedāļa kustēšanos, kā arī pat skaņas rezonatora dēļa rezonēšanu. VRM pieejams diviem tembriem – Yamaha CFX koncertflīģeļa tembram un leģendārā Bösendorfer Imperial flīģeļa tembram.
Arī CLP-725 modelis izceļas ar pārējās Clavinova sērijas skaisto un klasisko dizainu un ir pieejams 4 krāsās – matēts melns, pulēts melns, matēts balts un matēts rožkoka.
 

Jaunais CLP-725 modelis būs pieejams no 2021. gada marta.

Zīmoli

RemoProelTAYLORLINE6MARKBASS
55
zīmolu