Shure MV5 un SRH-240 komplekts ierakstiem!

Shure MV5 un SRH-240 komplekts - ierakstiem, podkāstiem un attālinātam darbam! 

Shure ierakstu komplektā ir iekļauts MV5 usb mikrofons un Shure SRH-240 slēgtā tipa austiņas. Shure MV5 ierkastu komplekts būs īpaši noderīgs, ja vēlies veikt skaņas ierakstus mājas apstākļos, veidot podkāstus vai arī strādājot attālināti. Shure komplekts ir vienkārši pieslēdzams un transpotējams, kas ļaus to pieslēgt un lietot teju jebkuros apstākļos.

Shure MV5 USB mikrofons

Shure MV5 kompakts un universāls mikrofons ar iebūvētu audio interfeisu. Šajā mikrofonā ir iebūvētas skaņas konfigurācijas iespējas, kas ļaus izvēlēties situācijai atbilstošāko skaņas iestatījumus. Komplektā iekļautais alumīnija statīvs un iebūvētā austiņu izeja, kas ļaus to ērti novietot uz darba virsmas un pieslēgt austiņas pie mikrofona izejā. Neatkarīgi no tā, vai to lietosi mājas studijā, online sapulcēs, podkāstā – Shure MV5 būs parocīgs un nodrošinās tev augstākās kvalitātes audio signālu.

Shure SRH-240

Shure SRH-240 ir slēgtā tipa austiņas, veidotas tā, lai nodrošina papildus skaņas slāpēšanu un bloķētu ārējo troksni. SRH-240 austiņas ir ar paplašinātu frekvenču diapozonu, kas ļaus detalizētā sadzirdēt kā lejējās tā augšējās fekvences. Šīs austiņas būs lieliski piemērotas gan lietojot tās ikdienas nolūkiem, klausoties mūziku, gan pieslēdzot tās pie MV5 mikrofona un veicot skaņas ierakstus vai strādājot no mājām.

Zīmoli

MesaSakaeShureGibson Alesis
55
zīmolu