Bose L1 Pro jaunās sērijas apskats!

Bose Professional jaunās Bose L1 Pro mobilās Line Array sistēmas ir klāt!

Šis ir nākamais solis L1 skaļruņu sistēmu evolūcijā, kuru Bose laiduši klajā pirms 17 gadiem. L1 Pro sistēmas ir jauns un ērts risinājums dīdžeju un grupu apskaņošanā. Trīs jaunās sistēmas - L1 Pro8, L1 Pro16 un L1 Pro32 - piedāvā leģendāro 180 grādu horizontālā pārklājuma risinājumu, kā arī nepārspējamu skaņas izšķirtspējas un toņa līdzsvaru. Unikālais RaceTrack zemfrekvences skaļruņu dizains, kas integrēts L1 Pro8, L1 Pro16 un Bose Sub1 un Sub2 modulārajos skaļruņos, nodrošina paplašinātu basa frekvenču daudzumu to apvienojot ar dizaina risinājumiem, kas šo skaļruņu transportēšanu, nēsāšanu un uzstādīšanu padara daudz vieglāku. Daudzkanālu mikseris ar iebūvētu ekvalaizeri, reverb un fantoma barošanu, Bluetooth savienojums un piekļuve ToneMatch EQ bibliotēkai sniedz iespēju veidot studijas kvalitātes skaņu teju jebkuros apstākļos.


L1 Pro8

L1 Pro8 ir viegli pārvietojams, ar dizainu, kas ir izcili atbilst koncertiem nelielās telpās, piemēram, kafejnīcās. Šī ir viena no visvieglāk pārvietojamajām L1 Pro sērijas sistēmām, L1 Pro8 sniedz iespēju ērti to aiznest un uzstādīt pasākuma norises vietā vienā piegājienā, L1 Pro8 svars ir vien 17,7 kg.

C veida Articulated Array ar astoņiem 2 collu neodīma draiveriem; 180 grādu horizontālais skaņas pārklājums ar plašu vertikālu izkliedi ļauj auditorijai skaidri uztvert skaņu gan sēdus, gan stāvot, gan no sāniem - mazās un vidējās telpās.

Integrēts zemfrekvences skaļrunis ar 7 "× 13"  RaceTrack draiveri; Draivera veiktspēja ir salīdzināma ar 12 collu izmēra skaļruni.

L1 Pro16

L1 Pro16 sevī apvieno jaudu, mobilu un vienkāršu pārvietošanu - jaunajai sistēmai ir palielināta izejas jauda un paplašināts zemo frekvenču diapazons.  L1 Pro16 svars ir vien 24,4 kg, kas to padara par ideāli piemērotu dīdžejiem, grupām, kas uzstājas klubos un bāros. Pateicoties L1 Pro16 kompaktumam, atbrīvosies papildus vieta gan to pārvadājot, gan uz skatuves, vienlaikus nodrošinot jaudīgu skanējumu.

J veida Articulated Array ar sešpadsmit 2 collu neodīma draiveriem; 180 grādu horizontāls skaņas pārklājums, ierobežota vertikālā izkliede augšpusē, platleņķa pārklājums apakšā, lai maksimāli sasniegtu klausītājus vidēji lielās un lielās telpās.

Zemfrekvences skaļrunis ir aprīkots ar 10 "× 18" neodīma RaceTrack draiveri; Draivera veiktspēja ir salīdzināma ar 15 collu skaļruni.

L1 Pro32

L1 Pro32 ir modernākais L1 sērijas modelis kāds līdz šim ir bijis, un tā svars ir vien 13,0 kilogrami, savukārt moduļi Sub1 un Sub2 sver attiecīgi 16,1 kilogramus un 23,4 kilogramus. Tas parāda to, ka L1 Pro32 sistēma ir gan jaudīga, gan mobila un viegli transportējama. Izcila skaņas kvalitātes un jaudas kombinācija L1 Pro32 sniedz dīdžejiem, pasākumu vadītājiem, dažāda lieluma grupām nepārspējamu un portatīvu risinājumu vidējiem un lieliem pasākumiem, piemēram, kāzām un festivāliem.

Articulated Array ar trīsdesmit diviem 2 collu neodīma draiveriem; 180 grādu horizontāls pārklājums ar fokusētu vertikālo pārklājumu un visaugstāko skaņas spiedienu starp L1 sērijas skaļruņiem, kas nodrošina skaidru skanējumu vidējās un lielas platības telpās.

Šī sistēma komplektējās ar Bose Sub1 vai Sub2 basa moduļiem, kurus var savienot izmantojot vienu SubMatch kabeli. Kabelis nodrošina gan strāvas padevi, gan audio signālu.
Izmantojot divus Sub1 vai Sub2 skaļruņus nodrošiniet nepieciešamo basa frekvenču daudzumu, aktivizējot kardioīdu režīmu virziet basa frekvences uz priekšu un samaziniet skatuves atgriezenisko saiti.

Katrā no L1 Pro sistēmā ir iebūvēta mikserpults, kas ļauj ērti tai pievienot instrumentus, mikrofonus un citus skaņas avotus. Mikserpults sevī ietver divas XLR-1/4 ”kombinētās ieejas ar fantoma barošanu, 1/4” un 1/8 ”(3,5 mm) ieejas citām ierīcēm. Vadības pogas ir apgaismotas un nodrošina pārskatāmību, skaļuma, toņa un reverb iestatījumiem. Izmantojot ToneMatch portu ir iespējams palielināt kanālu skaitu pieslēdzot Bose T4S vai T8S mikserpulti, kura sistēmai tiek pievienota ar kabeli, kas nodrošina gan strāvas padevi, gan digitālo audio signālu (šī opcija ir nopērkama atsevišķi).

Bose L1 Mix aplikācija

Lietotne L1 Mix aplikācija sniedz iespēju kontrolēt Bose L1 Pro portatīvās sistēmas pieslēdzoties tām ar Bluetooth bezvadu savienojumu. Izmantojot aplikāciju jūs varēsiet pielāgot mikserpults iestatījumus, izmantojot tālruni vai planšetdatoru. Varēsiet pielāgot skanējumu kā no skatuves, tā arī staigājot pa zāli un dzirdot to, kā mikss izklausās no malas. Sinhronizācija starp mikserpulti un aplikāciju notiek reāllaikā.

 

Zīmoli

IbanezVIC FIRTHMackieAlesisBoston piano
55
zīmolu