Boss, DigiTech un Mesa Boogie ģitāras efektu pedāļi!

Vēlamies pastāstīt par trim šobrīd populārākajiem ģitāras efektu pedāļiem no pasaulē atzītiem zīmoliem. Iespējams, kāds nolems papildināt savu ģitāras efektu pedāļu klāstu ar kādu no šiem!

 

Kā pirmo vēlamies izcelt kompakto BOSS RC-10R. RC-10R, pateicoties tā loop iespējām un organiskajiem ritmiem, tiks atsvaidzināts ikviena ģitārista dzīvais izpildījumus, dziesmu komponēšana un ikdienas vingrinājumi. Šis nākamās paaudzes Loop Sation ar diviem unikāliem dziesmu nodalījumiem, intro/nobeigumiem un ritmiem, ļaus radīt mūziku reālajā laikā. Paneļa kontroles un vizuālie loop indikatori nodrošina vienkāršu, pašpietiekamu darbību. Kontroļu daudzveidošana iespējama ar ārējiem slēdžiem un MIDI. Plaša un daudzveidīga ritmu bibliotēka, kas noklās gandrīz visus muzikālos žanrus. Jūs pat varat importēt paši savus ritmus, lai personalizētu RC-10R specifiskām dziesmām un stiliem.

 

 

Nākamais ir daudzveidīgais Digitech TRIO+ Band Creator + Looper efektu pedālis.

12 mūzikas žanri, no kuriem izvēlēties: blūzs, R&B, roks, alternatīvais roks, metāls, pops, elektroniskais pops, hip-hops, kantrī, folks, latīņu mūzika un džezs. Katram žanram pieejami 12 dziesmu stili, kurus iespējams izvēlēties, izmantojot TRIO+ Style Encoder slēdzi. Iekļauta arī 3/4 un 4/4 taktsmēru izvēles iespēja.

Krāsainie LED, kas iebūvēti ap TRIO+ Style Encoder slēdzi, norādīs, kuri stili jūsu dziesmai ir visatbilstošākie.

Spēj “iegaumēt” līdz pat 5 dažādām dziesmu daļām – ideāli, radot intro, pantiņu, piedziedājumu, pāreju un nobeigumu.

 

 

Jaudīgais Mesa Boogie TONE-BURST Boost/Overdrive nodrošinās ar virtuāli caurspīdīgu gain diapazonu, kāds parasti saistās ar “tīriem” boost pedāļim. TONE-BURST ir neticami jaudīgs, izmantojot boost, drive un/vai EQ jebkurai ģitāras un pastiprinātāja kombinācijai. TONE-BURST ir neticami lietderīgs un izteiksmīgs pedālis, kas labākās ģitāru un pastiprinātāju skanējumu padarīs vēl labāku!

 

Zīmoli

Boston pianoIbanezAlesisShureDV MARK
32
zīmolu