Esi Radošs ar Yamaha P-45!

Pavadot laiku mājās, izcils kompanjons būs Yamaha P-45 digitālās klavieres, kas kombinācijā ar Flowkey, Visual Performer, My Music recorder un Sound Controller aplikācijām ļaus ne tikai iemācīties spēlēt klavieres, bet arī radoši izpausties.

Yamaha P-45 ir izdevīgākais un pieprasītākais Yamaha digitālo klavieru modelis.

 

 

P-45 aprīkotas ar GHS svērto taustiņu klaviatūru, kas rada īstu akustisko klavieru spēles sajūtu – zemā skanējuma taustiņi būs smagāki, bet augstā skanējuma – vieglāki, vieglāk spiežami. Pateicoties GHS klaviatūrai tiek nodrošināta pareiza pirkstu tehnika, kas būs ļoti svarīga, sākot spēlēt uz īstām akustiskajām klavierēm.

Īpaši aktuāli tiem, kuri vēlas izpausties radoši un savu instrumentu padarīt daudzveidīgāku, paplašinot tā funkciju skaitu, Yamaha piedāvā Flowkey, Visual Performer, Metronome, My Music recorder un Sound Controller aplikācijas viedierīcēm.

Yamaha P-45 dizainiski ir ļoti pievilcīgs modelis, tas ir arī neliels un viegls, tāpēc vietu mājās tam būs atrast pavisam vienkārši.

P-45 klavierēm ir vairāki iestatījumi, kurus iespējams mainīt, izmantojot vienu pogu. Nospiežot “GRAND PIANO/FUNCTION” pogu, varēsiet mainīt tembrus, atskaņot demo, konfigurēt metronomu u.c.

 

 

Nedaudz vairāk par Yamaha piedāvātajām aplikācijām:

flowkey

Ar flowkey, varēsiet iemācīties spēlēt skaistu klavieru mūziku no pašiem pamatiem. Izvēlieties iecienītākās klavieru kompozīcijas no vairāk kā 1500 dziesmām un apgūstiet visu par notīm, akordiem, nošu lasīšanu un pareizu tehniku.

Starp citu, jaunajiem Yamaha klientiem, piereģistrējot savu instrumentu Yamaha mājas lapā, tiks nodrošināts flowkey Premium abonements uz trim mēnešiem bez maksas!

 

 

Visual Performer

Visual Performer ir aplikācija iPad/iPhone/iPod ierīcēm, kas rada vizuālas animācijas, balstoties uz jūsu MIDI izpildījumiem.

 

 

Metronome

Metronome aplikācija ar dažādām iespējām. Šajā aplikācijā iekļauts viss, ko spēj nodrošināt tikai Yamaha. Neatkarīgi no jūsu muzikālo spēju līmeņa, Yamaha Metronome aplikācija būs viegli lietojama. Yamaha Metronome derēs visiem – bundziniekiem, ģitāristiem, pianistiem, producentiem, dīdžejiem, skolēniem, skolotājiem u.c. – mūzikā ritms ir galvenais!

 

 

My Music Recorder

My Music Recorder ir bezmaksas aplikācija, kas domāta muzikālo atvašu vecākiem. Ar šo aplikāciju būs vienkārši ierakstīt, arhivēt savu bērnu muzikālos izpildījumus.

           

 

Sound Controller

Sound Controller aplikācija piešķir jautrus kontrolierus, piemēram, pitch bend, modulāciju, X/Y padu un MIDI arpedžiatoru!

 

 

Mūsu veikalā nopērkams arī L85 statīvs, kas veidots tieši Yamaha P-45 digitālajām klavierēm!

 

Zīmoli

JacksonJohannusAkaiGibson Ibanez
19
zīmolu