Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

BOSE WORK

Mūsdienās darba vieta var būt jebkur: ofisā, mājās, mašīnā un kafejnīcā. Tāpēc Bose Work raduši risinājumus, kas uzlabos jebkuru sapulci ar tīru skaņu, neatkarīgi no tā vai cilvēki atradīsies vienā telpā vai dažādās pasaules malās.

 

Bose produkti bez problēmām integrējas esošās platformās, nodrošinot labāku video un audio darbību populārājos mākoņu pakalpojumos. Vienkāršojiet cilvēku pārpildītas telpas ar Bose Videobar VB1. Palīdziet attālinātā darba veicējiem justies vienotākiem, izmantojot tādus konferencēm noderīgus produktus kā Bose Noise Cancelling 700 UC austiņas. Veidojiet pilnībā integrētas, augstas izšķirtspējas sistēmas jebkāda veida telpām, izmantojot, piemēram, Bose ControlSpace Designer programmatūras, EdgeMax skaļruņus un ControlSpace EX procesorus. Bose Work jebkāda darba veicējiem palīdzēs sadarboties efektīvāk, nodrošinot izcilu audio un video, lai savstarpējā komunikācija būtu pēc iespējas dabiskāka un cilvēki varētu vairāk dzirdēt, redzēt, saprast un labāk strādāt.

 

 

NEPĀRTRAUKTA, IZCILA DARBĪBA, kas garantēs dabiskāku savstarpējo komunikāciju, sapulces padarīs produktīvākas un palīdzēs cilvēkiem vairāk iesaistīties un justies vienotākiem.

 

VIENKĀRŠOTAS KONFERENCES, izmantojot produktus, ar kuriem vieglāk strādāt, kuriem pastāv niecīgas traucējumu iespējas, un kuri nodrošina uzticamu, tīru komunikāciju.

 

VIENKĀRŠOJIET CILVĒKU PĀRPILDĪTAS TELPAS ar Bose Videobar VB1 – konferenču ierīci, kas būs ideāla cilvēku pilnām vietām un nelielām sapulču telpām.

 

PALĪDZIET ATTĀLINĀTĀ DARBA VEICĒJIEM VAIRĀK IESAISTĪTIES, izmantojot tādus stacionāros un mobilos konferenču produktus kā Bose Noise Cancelling austiņas 700 UC, kas ļaujot vienkārši pārslēgties starp sarunām, balss/video zvaniem un mūziku, darbu atvērtā tipa ofisos padarīs produktīvāku un patīkamāku.

 

VEIDOJIET PILNĪBĀ INTEGRĒTAS SAPULČU TELPAS, izmantojot tādus produktus kā ControlSpace procesorus, ControlSpace EX Dante, EdgeMax skaļruņu un ControlSpace Designer programmatūru.

 

TĪRA SKAŅA UN VIENKĀRŠĪBA LIELA IZMĒRA SAPULČU TELPĀS ar labākajiem un inovatīvākajiem skaļruņiem, kas attālinātā darba veicējiem  ļaus labāk dzirdēt un saprast sacīto.

 

INTEGRĒJIET BOSE PRODUKTUS POPULĀRĀS, VIENOTO KOMUNIKĀCIJU PLATFORMĀS, piemēram Microsoft Teams, Google Meet, Zoom un citās, tādā veidā nodrošināsiet labāku video un audio darbību.

 

IEGŪSTIET LIETOTĀJU UZTICĪBU, piedāvājot viegli pārvaldāmus konferenču risinājumus no pasaulē atzītas un novērtētas audio aprīkojuma kompānijas

 

BOSE TROKSNI SLĀPĒJOŠĀS austiņas 700 UC

Bose troksni slāpējošās austiņas 700 UC palīdzēs veidot sadarbību ar citiem, lai kur jūs atrastos. Adaptīvā mikrofona sistēma izolēs jūsu balsi.

Regulējama trokšņu slāpēšana, kam pateicoties varēsiet pārvaldīt, ko vēlaties un ko nevēlaties dzirdēt no savas apkārtējās vides. Bose USB Link Bluetooth modulis nodrošinās uzticamu bezvadu savienojumu, kas nodrošinās labāku darbu jebkurā vietā.

 

 

BOSE VIDEOBAR VB1

Bose Videobar VB1 USB konferenču ierīce nodrošinās jebkāda veida sapulces ar izcilu audio un video, sākot no pārpildītām, līdz vidēja izmēra telpām. Seši mikrofoni, 4K ultra-HD kamera un Bose skaņa – Bose Videobar VB1 palīdzēs paveikt daudz vairāk vienā piegājienā.

 

 

MĒROGOJAMA PLATFORMA UZTICAMĀM KONFERENČU SISTĒMĀM

CONTROLSPACE EX-1280C

ControlSpace EX-1280C nodrošina signāla apstrādi audio konferencēm ar integrētiem mikrofoniem. EX-1280C ir augstas izšķirtspējas procesors ar 64X64 Dante savienošanas iespēju. ControlSpace Designer programmatūra vienkāršos visas nepieciešamās konfigurācijas un iestatījumus.

 

Zīmoli

Alto ProfessionalIbanezShureSteinway & SonsAkai
18
zīmolu