Apgūstiet klavieru spēli ar Yamaha un flowkey

Vai sapņojat par klavieru spēli? Līdzās tiešsaistes kursiem, privātstundām ar klavieru skolotāju vai mācību stundām mūzikas skolā, pastāv arī citas opcijas: sāciet apgūt mīļākās dziesmas jau tagad ar Yamaha un flowkey.

flowkey ir viena no pasaulē populārākajām aplikācijām klavieru spēles apguvei. Pat iesācēji uz savām digitālajām klavierēm varēs iemācīties plašu dziesmu klāstu īsā laikā. flowkey klavieru aplikācija ir ideāls sabiedrotais tiem, kuri tikai sāk apgūt klavieru spēli. No plašā dziesmu klāsta izvēlieties mīļākās un sāciet spēlēt tūlīt, vai arī mācieties tradicionālākā variantā, izmantojot vienu no pieejamajiem apmācību kursiem.

 

Viss, kas nepieciešams:

  • reģistrējiet savas jaunās digitālās klavieres Yamaha Music Member Europe (YMME) portālā
  • iegūstiet individuālo kodu no lietotāju portāla
  • ievadiet kodu, reģistrējoties flowkey mājaslapā

Šādi iegūsiet piekļuvi aplikācijai uz trim mēnešiem bez maksas.

 

 

Yamaha digitālās klavieres

Tiem, kuriem joprojām nav nepieciešamais aprīkojums, Yamaha piedāvā savas digitālās klavieres gan iesācējiem, gan advancētiem spēlētājiem - no kompaktiem modeļiem, līdz pat flīģeļa tipa instrumentiem.

 

Yamaha portatīvās klaviatūras

flowkey aplikācija ir piemērota arī klaviatūrām. Ja nevarat sagaidīt brīdi, kad varēsiet sākt apgūt klavierspēli, Yamaha klaviatūras būs ļoti piemērots variants.

 

Apgūstiet klavierspēli - trīs mēnešu bezmaksas pieeja flowkey premium aplikācijai

Tas darbojas šādi:


1. Akcijas periodā iegādājieties jaunas Yamaha digitālās klavieres vai klaviatūru.

2. Reģistrējiet savu instrumentu Yamaha Member Europe (YMME) portālā

3. Sekojiet saitei, kas norādīta flowkey mājas lapā un ievadiet savu personīgo kodu. Saņemsiet pieeju flowkey aplikācijai 38.99 EUR vērtībā uz trim mēnešiem  bez maksas!

 

flowkey - klavierspēles apgūšanas aplikācija

flowkey ir aizraujoša aplikācija klavierspēles apguvei. Aplikācija piedāvā plašu interaktīvo dziesmu, ceļvežu un kursu izvēli, kas jūs nodrošinās ar tūlītēju klavierspēlēs atgriezenisko saiti un sekos līdzi jūsu progresam. Apvienojiet savas Yamaha digitālās klavieres vai Yamaha klaviatūru ar flowkey, un arī jūs pavisam drīz varēsiet nospēlēt savu iecienītāko mūziku.

Atklājiet savu muzikālo potenciālu jau tagad un izmantojiet šī Yamaha un flowkey piedāvājuma priekšrocības. Piedāvājums ir spēkā uz noteiktu laiku.

Zīmoli

EssexIbanezTAYLORRightOnBoston piano
32
zīmolu