Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Apgūstiet klavieru spēli ar Yamaha un flowkey

Vai sapņojat par klavieru spēli? Līdzās tiešsaistes kursiem, privātstundām ar klavieru skolotāju vai mācību stundām mūzikas skolā, pastāv arī citas opcijas: sāciet apgūt mīļākās dziesmas jau tagad ar Yamaha un flowkey.

flowkey ir viena no pasaulē populārākajām aplikācijām klavieru spēles apguvei. Pat iesācēji uz savām digitālajām klavierēm varēs iemācīties plašu dziesmu klāstu īsā laikā. flowkey klavieru aplikācija ir ideāls sabiedrotais tiem, kuri tikai sāk apgūt klavieru spēli. No plašā dziesmu klāsta izvēlieties mīļākās un sāciet spēlēt tūlīt, vai arī mācieties tradicionālākā variantā, izmantojot vienu no pieejamajiem apmācību kursiem.

 

Viss, kas nepieciešams:

  • reģistrējiet savas jaunās digitālās klavieres Yamaha Music Member Europe (YMME) portālā
  • iegūstiet individuālo kodu no lietotāju portāla
  • ievadiet kodu, reģistrējoties flowkey mājaslapā

Šādi iegūsiet piekļuvi aplikācijai uz trim mēnešiem bez maksas.

 

 

Yamaha digitālās klavieres

Tiem, kuriem joprojām nav nepieciešamais aprīkojums, Yamaha piedāvā savas digitālās klavieres gan iesācējiem, gan advancētiem spēlētājiem - no kompaktiem modeļiem, līdz pat flīģeļa tipa instrumentiem.

 

Yamaha portatīvās klaviatūras

flowkey aplikācija ir piemērota arī klaviatūrām. Ja nevarat sagaidīt brīdi, kad varēsiet sākt apgūt klavierspēli, Yamaha klaviatūras būs ļoti piemērots variants.

 

Apgūstiet klavierspēli - trīs mēnešu bezmaksas pieeja flowkey premium aplikācijai

Tas darbojas šādi:


1. Akcijas periodā iegādājieties jaunas Yamaha digitālās klavieres vai klaviatūru.

2. Reģistrējiet savu instrumentu Yamaha Member Europe (YMME) portālā

3. Sekojiet saitei, kas norādīta flowkey mājas lapā un ievadiet savu personīgo kodu. Saņemsiet pieeju flowkey aplikācijai 38.99 EUR vērtībā uz trim mēnešiem  bez maksas!

 

flowkey - klavierspēles apgūšanas aplikācija

flowkey is an exciting app for learning how to play the piano. The app offers a huge selection of interactive songs, tutorials and courses. These give you immediate feedback on your piano playing and support your progress. Combine your Yamaha digital piano or Yamaha keyboard with flowkey and you too will soon be able to play your favourite music.

Discover your musical potential now and take advantage of this offer from Yamaha and flowkey – available for a limited time only.

Zīmoli

BoseVOXGibson ScandinaviaKorgAkai
16
zīmolu

Atlaides