Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Ukuleles no Flight - jaunums mūsu veikalā!

Mūsu veikalā tagad pieejamas dažādas ukuleles no slovēņu kompānijas Flight!

Kompānija Flight atrodas Slovēnijā, tā kļuvusi par starptautisku zīmolu, kā produkcija tiek izplatīta visā pasaulē. Flight ir kompānija ar jaunu un enerģētisku dvēseli un atšķirīgu stilu. Īpaša uzmanība tiek pievērsta zīmola tēlam. Flight pārstāvji aktīvi cenšas komunicēt ar zīmola cienītājiem. Visplašāko atpazīstamību Flight ir ieguvuši ar inovatīvo ukuleļu Travel sēriju, taču kompānija turpina paplašināties, piedāvājot instrumentus dažāda līmeņa un vecuma spēlētājiem.

Pastāv uzskats, ka plastmasas ukuleles ir lēts, zemas kvalitātes aizvietotājs "īstajiem instrumentiem", bet esam pārliecināti, ka Flight mainīs šo uzskatu! Flight ukuleles ir izgatavotas no ABS plastmasas un tās skan lieliski, kā arī ir ļoti izturīgas. Travel sērijas TUS35 soprāna ukuleles ir pieejamas Natural, melnā un tumši zilā krāsā. Iepakojumā iekļauta arī ukuleles soma!

 

 

Neliels izmērs, liela skaņa. NUC310 ir viegla un daudzpusīga iesācēju līmeņa ukulele par izdevīgu cenu. Ukulelei piemīt silta skaņa un nevainojama intonācija. NUC310 Concert ukulele būs ideāls instruments iesācējiem.

Starp citu šis modelis pieejams arī komplekta versijā. NUC310 ukuleles komplektā ietilpst Flight ukuleles soma, instrukcija un Flight FTC-33 skaņotājs.

 

 

NUS310 ukulele ir NUC310 soprāna versija. Arī šim modelim piemīt silta skaņa un izcila intonācija.

 

 

Veikalā pieejami arī divi īpaši skaisti modeļi - TUS-EE SUNSET (amerikāņu jūtūberes Elīzes Eklundes Signature modelis) un TUS-25 SURF. Abi modeļi izceļas ar ļoti krāšņiem dekas zīmējumiem!

 

Zīmoli

YamahaVOXGretsch GuitarsEssexAlto Professional
18
zīmolu