Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Boston flīģelis Pāvula Jurjāna Mūzikas skolā

Pāvula Jurjāna Mūzikas skolā tika uzstādīts Boston GP-215 PE flīģelis.

 

 

Steinway izstrādātās Boston klavieres – nepārspētas savā klasē un nesalīdzināmas vērtība – ir nozīmīgi uzlabotas ar jauno Performance sēriju. Boston Performance sērijai ir uzlaboti materiāli, specifikācija un sniegums, kāds nekad nav ticis redzēts vidējas vērtības diapazonā.
Kļavas koka iekšējais rāmis, kādu parasti izmanto tikai labākajām klavierēm, palielina strukturālo neaizskaramību un uzlabo toni, izolējot rezonatoru. Patentētais Octagrib virbeļu bloks nodrošina gludenāku virbeļu pagriešanas iespēju un stingrāku virbeļu noturīgumu, kas tādējādi notur precīzāku skaņojumu.

 

 

Pāvula Jurjāna Mūzikas skola, kas atrodas kādā no klusās Baložu ielas namiem Pārdaugavā, nosaukta komponista, diriģenta un dziedātāja Pāvula Jurjāna vārdā. 

Tagadējās skolas ēkas arhitekts ir Vilhelms Bokslafs (1902), līdz vācbaltiešu izceļošanai tajā atradās Rīgas Mārtiņa luterāņu baznīcas vācu draudzes nams. Pāvula Jurjāna bērnu mūzikas skola dibināta 1946. gadā, Pāvula Jurjāna vārdu tai piešķīra 1948. gadā. Sākotnēji mūzikas skola atradās Āgenskalna ģimnāzijas telpās. 2010. gada novembrī Baložu ielā 24 atklāja jauno skolas ēku.

 

Zīmoli

AkaiBoseAlesisGibson Ampeg
18
zīmolu