Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Plug-in Collective piedāvājums: plagins no UJam un 30% atlaide Guitarist-Bundle

Plug-in Collective saviem klientiem piedāvā 30% atlaidi Guitarist-Bundle un izcilu ģitāras emulācijas plaginu no UJam – inovatīvas programmatūras, kuras pamatlicēji ir mūzikas industrijas leģendas Pīters Džordžs, Hanss Cimmers un Farels Viljams.

Virtual Guitarist Iron plagins nodrošinās jebkuru VST-, Audio Units vai AAX saderīgu DAW Audio ar iespēju izpildīt un ierakstīt autentiskus roka/metāla rifus un akordus, izmantojot MIDI klaviatūru. Vairāk kā 1000 frāžu sempli 100 roka un metāla stilos, ko izpildījuši augstākā līmeņa ģitāristi – akordu un frāžu taustiņi un Swing un Feel slaideri vienkāršos dinamisku un ekspresīvu ģitāru daļu veidošanu.

Pati ģitāra ir īpaši izveidots Fender Stratocaster ar humbucker un single coil skaņas noņēmējiem. Izvēlieties no četriem dažādiem ģitāru iestatījumiem, izveidojiet ideālo toni, izmantojot augstas kvalitātes vintage pastiprinātāju un skaļruņu kabinetu simulācijas, pēcāk apstrādājiet to ar reverb, delay un chorus efektiem. Unikālā Thrust kontrole tīrai ģitāras skaņai piešķir harmoniju, pārveidojot tās skanējumu stilistiski daudzveidīgāku, Drop D un dublēšanas režīmi izvērsīs zemā gala toņus un automātiski veidos dubultos stereo celiņus.

Virtual Guitarist Iron nodrošinās ar visām skaņām un paterniem, kuri nepieciešami intuitīvā, bet pārsteidzoši jaudīgā interfeisā, tāpēc varēsiet izpausties gan ar reālistiskiem ģitāru rifiņiem, gan akordiem.

 

 

Šo Plug-in Collective piedāvājumu – Virtual Guitarist Iron, piedāvā UJam. Plug-in Collective produktu menedžeris Džonatans Kempbels stāsta: “Atzīšu, ka nerakstu daudz tādas mūzikas, kurā tiek izmantotas elektriskās ģitāras – vismaz ne ierastajā veidā. Viena skaņa, kas man patīk ir apgrieztas elektriskās ģitāras skaņa ar reverb efektu, kuru varu izmantot savās kompozīcijās. Iron deva man ideālu platformu, lai es radītu savu, šī efekta versiju.”

“Kā virtuālais instruments smagā roka un metāla power akordu izpildīšanai, Iron skan diezgan precīzi. Tas ir īpaši noderīgs tiem, kam nepieciešamas pilnīgākas aranžijas, bet trūkst pieredzējuša ģitārista prasmes. Integrētā pastiprinātāju modelēšana un efektu klāsts palīdzēs tikt tieši pie tādas skaņas, kādu vēlaties.”

UJam Virtual Guitarist Iron standarta tirgus cena ir 129 EUR, bet Plug-in Collective biedri no sava Focusrite konta varēs to lejupielādēt bez maksas līdz pat 7. novembrim. Plug-in Collective biedri līdz 7.novembrim var izmantot arī 30% atlaidi UJam Guitarists-Bundle, kas satur Amber, Sparkle, Silk un Iron, līdz ar to standarta 349 EUR vietā šo kolekciju būs iespējams iegādāties par 245 EUR.

 

 

Plug-in Collective apvieno Focusrite un inovatīvākos programmatūru zīmolus. Ja vēlaties atrast lieliskus virtuālos instrumentus un efektus, būt informētiem par jaunākajiem izlaidumiem ir ļoti būtiski. Plug-in Collective to padara ļoti vienkāršu, piedāvājot regulāras bezmaksas programmatūru lejupielādes un dāsnas plaginu atlaides. Lai pievienotos Plug-in Collective, vienkārši reģistrējiet jebkuru Focusrite produktu, pēc tam regulāri saņemsiet jaunus piedāvājumus un aktualitātes.

Zīmoli

EssexSteinway & SonsTamaAkaiKorg
18
zīmolu