Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

AKAI Professional un Tracklib "Beat Battle" konkurss

Lai piedalītos augsta līmeņa bītu konkursā, MPC-, MPD- un MPK-sērijas lietotājiem tiek nodrošināta ekskluzīva piekļuve diviem prasmīgi izstrādātiem master failiem un vienai dziesmai no Tracklib.

 

AKAI Professional un Tracklib paziņo par Beat Battle konkursu, kuru vērtēs ievērojamais hip-hopa pārstāvis Ēriks Sermons. Konkursā aicināti piedalīties jaunie un esošie MPC-, MPD- un MPK-sērijas produktu lietotāji. Pieteikšanās ir ļoti vienkārša – dodieties uz AKAI Professional produktu reģistrācijas lapu, reģistrējiet savu produktu un sekojiet instrukcijām, lai piekļūtu 2 master failiem un viena dziesmai no Tracklib konkursa lapas. Tad veidojiet, semplējiet un remiksējiet dotos failus, lai radītu savu meistardarbu. Atliek tikai ielādēt pieteikumu Instagram kontā līdz 2019. gada 11. augustam, izmantojot konkursa mirkļbirku #akaitracklib

 

Konkursa balvas:

  • Uzvarētājs saņems MPD218 ar Ērika Sermona parakstu un Tracklib Sample Clearence + 100 ierakstu lejupielādes
  • 2. vietas ieguvējs saņems MPC programmatūru + Expansions & Sample Clearence + 50 ierakstu lejupielādes
  • 3. vietas ieguvējs saņems MPC programmatūru + Expansions & Sample Clearence + 25 ierakstu lejupielādes

 

Piesakieties, lai iegūtu kādu no šīm fantastiskajām balvām.

 

 

Par Tracklib

Tracklib ir pasaulē pirmais un vienīgais mūzikas pakalpojums, kas piedāvā likumīgu un izdevīgu semplēšanu no iepriekš izdotas oriģinālās mūzikas. Mūzikas producenti pavisam vienkārši var izvēlēties no vairāk kā 100 000 audio celiņiem un iegādāties lejupielādes semplēšanai, kā arī iegūt licenci par nieka . Pakalpojums tika izveidots 2018. gadā un to atbalsta tādi industrijas grandi kā Questlove, Zaytoven, Bloodshy, Statik Selektah, Prince Paul un Ēriks Sermons.

 

MPC sērija

Mūsdienu mūzikas evolūcija būtībā ir saistīta ar leģendārās AKAI Professional MPC produktu līnijas producēšanas un izpildīšanas ierīcēm, kas radījušas vairākus žanrus un attīstījušas vairākus jau esošos. Mūzikas producēšanas centri nodrošina lietotājus ar nepārspējamu darbību, intuitīvu interfeisu, kā arī progresīvām un pieprasītām funkcijām, kas nosaka industrijas standartu. Veidojiet savas kreatīvās idejas ar MPC X, MPC Live un MPC Studio Black.

 

MPK sērija

DAW radošais centrs. AKAI MPK2 sērijas kontrolieros apvienota programmatūras integrācija, uzlabota darbība un pamata tehnoloģijas no ikoniskās MPC darbstaciju līnijas. MPK Mini MKII, MPK225, MPK249 un MPK261 izstrādāti kā risinājums virtuālo instrumentu, efektu spraudņu u.c. manipulācijai.

 

MPD Sērija

MPD sērijas MIDI-USB kontrolieri ir piemēroti producentiem, programmētājiem, mūziķiem un dīdžejiem. MPD218, MPD226 un MPD232 MPC kontroļu un tehnoloģiju intuitīvais savienojums nodrošina klasisko bītu veidošanas iespējas.

Zīmoli

ShureSteinway & SonsBoseEssexKorg
15
zīmolu