Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Novation Bass Station v4.14 programmaparatūras atjauninājums

Jaunākais Bass Station II programmaparatūras atjauninājums Novation populārajam monosintezatoram pievieno piecas jaudīgas un inovatīvas iespējas, kas izveidotas pēc lietotāju atsaucēm un pieprasījuma.

 

 

AFX režīms

Elektroniskās mūzikas leģenda Ričards Džeimss, zināms arī kā Aphex Twin, jau reiz ir palīdzējis Bass Station II uzlabošanā, nodrošinot galvenās idejas Firmware v2.5 pievienotajai micro-tuning funkcijai. Viņa ieguldījums v4.14 ir vēl nozīmīgāks – versijas numurs un izdošanas datums pat tiek godināts Aphex Twin kompozīcijā “Avril 14th”.

Ričards ļāva vaļu savai fantāzijai – viņš iztēlojās neuzkrītošu sintēžu parametru komplektu, kas pielāgots katrai Bass Station II notij vai arī “seed” patch variācijas, vai pilnīgi dažādas skaņas, kas izstrādātas, lai veidotu himērisku veselumu. Kaut arī šāda veida pieeju jau būtu iespējams utilizēt, izmantojot ļoti ātrus programmu izmaiņu ziņojumus, vairāku skaņu vienlaicīga aktivitāte viennozīmīgi ir daudz radošāka un efektīvāka sistēma.

AFX Mode ir Ričarda idejas realizācija. Tā ir iespēja modificēt Bass Station II patch uz key-by-key pamata. Izmantojiet to, lai veiktu vieglas izmaiņas skaņai, kuru spēlējat; sadaliet klaviatūru vairākās zonās (ja vēlaties, piešķiriet zonu kaut vai katram taustiņam!), katra zona spēlē savas skaņas; vai radiet veselu bungu komplektu vienā presetā manuālam trigeringam vai ar arpedžitaoru. Tā ir patiešām iedvesmojoša iespēja, kas paver durvis uz jaunu skaņu izstrādes un izpildījuma iespēju pasauli.

 

Fiksēta garuma envelopes

Palīdzot bungu skaņu un strinkšķu programmēšanai, Bass Station II sustain nodalījumi tagad ļauj iestatīt envelopes uz fiksētu garumu.

 

Izvērsta sub-oscilatora kontrole

Pateicoties Firmware v4.14, Bass Station II sub-oscilatoru, kas ir “pakļauts” Oscillator 1 pitch, iespējams noskaņot, izmantojot Coarse un Fine kontroles. Tagad sub ir iespējams iestatīt jebkurā ne-oktāvu izsekošanas intervālā un “izsist” no skaņojuma – nemanāmi vai ļoti iespaidīgi – radošam efektam.

 

Oscilatora Glide novirze

Pirms Firmware v4.14 abus Bass Station II oscilatorus varēja iestatīt tikai uz vienu Glide laiku, bet tagad Oscillator 2 Glide laiku iespējams samazināt attiecībā pret Oscillator 1, izraisot abu oscilatoru novirzi, kas savukārt rada interesantus portamento efektus. Šie efekti basa līnijas, padus un vadošās līnijas padarīs pamatīgākas un piešķirs tām “raksturu”.

 

Envelope retrigger skaits

Firmware v2.5 atjauninājums pievienojis envelope retriggering funkciju, kas palīdz ar bungu sintēzi, ļaujot pielāgot envelope retrigger veikšanas skaitu.

Firmware v4.14 ir bezmaksas atjauninājums visiem Bass Station II lietotājiem, kurā ietilpst AFX Mode, fiksēta garuma envelopes, izvērsta sub-oscilatora kontrole, oscilatora glide novirze un envelope retrigger skaits. Atjauninājums kā vienmēr pieejams, izmantojot bezmaksas Components programmatūru Mac un PC.

Zīmoli

JohannusAlesisYamahaBoseAmpeg
16
zīmolu