Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Vai drīkst izmantot divus vai vairākus raidītājus ar vienu uztvērēju?

Atbildam uz jautājumiem par radiosistēmu izmantošanu.

 

 

  • Jautājums:

Vai drīkst izmantot divus vai vairākus raidītājus ar vienu uztvērēju?

 

 

  • Atbilde:

Nē, tas nestrādās. Bezvadu uztvērējs signālu var demodulēt tikai ar vienu aktīvo raidītāju. Jūs varat izmantot divus raidītājus pēc kārtas, bet tikai tādā gadījumā, ja viens no tiem būs izslēgts, kad darbojas otrs. Vienlaicīga divu bezvadu mikrofonu radītāju darbība vienā un tajā pašā frekvencē ir līdzīga situācijai, kad, piemēram, divas FM radiostacijas raida programmu vienā un tajā pašā frekvencē. Skaņa tiek izkropļota, jo signāli no abām stacijām viens otram traucē. Ja vēlaties vienlaicīgi klausīties piecas FM radiostacijas, jums būs nepieciešami pieci radiouztvērēji – katrs uztvērējs iestatīts uz vienu no piecām FM stacijām.

 

 

  • Tas pats attiecas uz bezvadu mikrofoniem. Uztvērēju skaits nosaka, cik mikrofonu raidītāji var darboties vienlaicīgi.
  • 1. piezīme: pastāv uztvērēji, kas ir divu kanālu (piemēram, SHURE BLX88E) vai četru kanālu (piemēram, SHURE ULXD4QE) ierīces. Pēc būtības tie ir vairāki uztvērēji, kas izvietoti vienā korpusā. Tie var vienlaicīgi darboties ar diviem vai četriem raidītājiem.
  • 2. piezīme: atsevišķās situācijās iespējama vairāku radītāju izmantošana (kas iestatīti uz vienu un to pašu frekvenci), kas novietoti dažādās telpās. Tad nāksies uztvērēju pārvietot no vienas telpas uz otru. Tas strādās tādā gadījumā, ja ieslēgts būs tikai viens raidītājs – pārējiem jābūt izslēgtiem.

 

 

Zīmoli

BoseAlto ProfessionalSteinway & SonsTamaJohannus
15
zīmolu