Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

SHURE mākslinieki - Šerila Krova

“”Feels Like Home”, iespējams, ir pats “koncentrētākais” albums, kādu jebkad esmu ierakstījusi,” – par savu debijas albumu, kas izdots zem Warner Nashville leibla, stāsta Šerila Krova. “Visos manos albumos ir klausāmi daudz un dažādi mūzikas stili, šajā albumā acīmredzami ir citāds redzējums par to, ko man nozīmē kantrī mūzika. Pirmkārt, es gribēju būt pārliecināta, ka viss, ko šim albumam rakstīju, ir viss tas, ko patiešām labi pazīstu, tas, kas ir tuvs man un manām mājām.”

Albums “Feels Like Home” ir pilns ar stāstiem no Šerilas dzīves, tas parāda dziedātājas spēcīgo, pārliecināto un silto vokālu.

“Vieta kur uzaugu, atradās trīs ar pus stundu braucienā no Nešvilas, mani vecāki šeit dzīvoja. Es uzaugu lauku cilvēku sabiedrībā, mums bija baznīca, skola, pilsētas laukums… Vieta, kur esmu dzimusi, ir dzīve, kuru tik ļoti vēlējos parādīt saviem bērniem – jūs to varat atrast šeit Nešvilā. ”

Šerila Krova sāka dziedāt jau bērnībā, arī tagad viņas dziesmas ir ļoti populāras, tās klausās visā pasaulē. Lieliska mūziķe, multi-instrumentāliste (Šerila spēlē ģitāru, basģitāru, akordeonu un klavieres), deviņkārtēja “Grammy” balvas ieguvēja, kuras albumi visā pasaulē pārdoti vairāk kā 50 miljonos eksemplāru, viņa joprojām priecē mūs ar savu radošo mākslu.

Savos koncertos Šerila Krova izmanto SHURE SM58 mikrofonu.

 

Zīmoli

Steinway & SonsKorgAkaiTamaAlto Professional
15
zīmolu

Atlaides