Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Ierobežota laika piedāvājums - Fire un Sample Tools by Cr2

Uz ierobežotu laiku jaunajiem un esošajiem Fire lietotājiem tiek piedāvāta neierobežota piekļuve trim ekskluzīvām semplu paketēm no industrijas vadošajiem semplu un producēšanas rīku speciālistiem Sample Tools by Cr2.

Profesionālai mūzikas producēšanai nepieciešamas aktuālākās skaņas. Akai Professional apvienojušies ar Sample Tools by CR2, lai jaunos un esošos Fire FL Studio kontroliera lietotājus nodrošinātu ar trim ekskluzīviem Fire Paplašinājumiem, kas garantēs tūlītējus radošos rezultātus. Līdz 2019. gada 1. jūlijam apmeklējiet Akaipro.com mājaslapu, reģistrējiet savu Fire kontrolieri un sekojiet saitei uz Sample Tools mājaslapu, lai iegūtu šo ekskluzīvo piedāvājumu.

Ultimate EDM, Ultimate Trap un Ultimate Underground paketes nodrošina vairāk kā 1 GB apjomīgu, producēšanai gatavu semplu saturu. Ja vēlaties savai radošajai idejai un veikumam piešķirt kādu spilgtu akcentu, šie Fire paplašinājumi nepievils. Pateicoties viegli lietojamajai FL Studio veidņu kolekcijai, ikviens atradīs sev atbilstošāko - melodijas, bungas, basa partijas u.c.

 

Par Fire

Akai Professional Fire ir pirmais FL Studio DAW platformas kontrolieris. Produkts radīts, sadarbojoties ar Image-Line. Fire ir augstas kvalitātes ierīce, kas izstrādāta visu FL Studio producentu radošās darbības un mūzikas radīšanas uzlabošanai.

Pateicoties plug-and-play integrācijai un Fire 4x16 matricai, pāris sekunžu laikā varēsiet veidot paternus un audio celiņus. Channel Rack, Browser, Tool Bar un Playlist izvēlnes iespējams pārvaldīt uzreiz (bez datorpeles izmantošanas). Pateicoties grafiskajam OLED displejam, FL Studio sesijās iespējama vienkārša dažādu failu, izvēļņu un parametru pārlūkošana un kontrole. Izmantojot jutīgos RGB padus (Performance režīmā), Fire spēj atskaņot un ierakstīt notis. FL Studio vienlaicīgi ir iespējams pievienot līdz pat četrām ierīcēm, radot 8x32 matricu.

 

Par Sample Tools by CR2

Sample Tools by Cr2 ir deju mūzikas ierakstu leibla Cr2 Records meitasuzņēmums, kas nodarbojas ar semplu paketēm.

Sample Tools by Cr2 ir semplu pakešu un producēšanas rīku līderi. Pateicoties labāko producentu izstrādātajām paketēm, Sample Tools by Cr2 nodrošina mūzikas producentus ar aktuālākajām skaņām, kas pārklāj visu elektroniskās deju mūzikas, kā arī  Urban un Pop mūzikas spektru. Ja vēlaties radīt smagākus bītus, izteiksmīgākas kulminācijas, svaigākas sintezatora skaņas un izdot augstas kvalitātes mūziku savos iecienītākajos mūzikas leiblos, Sample Tools by Cr2 jūs nodrošinās ar visiem rīkiem un paņēmieniem, kas nepieciešami, lai gūtu panākumus!

 

Zīmoli

JohannusVOXYamahaGibson ScandinaviaAlto Professional
15
zīmolu