Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Esam Bose Professional izplatītāji Baltijas valstīs

No 2019. gada 1. aprīļa A-T Trade Music ir zīmola Bose Professional izplatītāji Baltijas valstīs!

Bose ir privāta korporācija ASV, Masačūsetsā, kas nodarbojas ar audio aprīkojuma izstrādi, ražošanu un pārdošanu. Korporāciju 1964. gadā dibinājis Amārs Bouzs. Kompānijas produkti tiek pārdoti visā pasaulē. 2017. gadā Bose ieņēmumi bija 3.8 biljoni ASV dolāru un uzņēmumā tika nodarbināti vairāk kā 8000 cilvēku. Bose vislabāk zināmi ar mājas audio sistēmām un skaļruņiem, troksni izolējošām austiņām, profesionālām audio sistēmām un automobiļu skaņu sistēmām.

Pro Audio nozare principā ir tikpat veca, cik Bose korporācija. Pēc tam, kad 1968. gadā parādījās Bose 901 skaļruņi, daudzi mūziķi un grupas sāka tos izmantot dzīvajos izpildījumos. Bose 901 bija tik veiksmīgs produkts, ka nākamo četru gadu laikā pēc tā tika izstrādāts jauns variants – Bose Model 800, kas bija paredzēts tieši dzīvās mūzikas izpildīšanai. Pēc Model 800 sekoja Bose 802, kas tiek uzskatīts par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem Pro Audio industrijas produktiem.

Viena no Bose pamata lietām joprojām ir portatīvās skaņas sistēmas un kompānija šajā lauciņā turpina izvēsties. Bose profesionālā skaņas aparatūra tiek izmantota viesmīlīgākajos restorānos, korporatīvos pasākumos, stadionos un arēnās, lūgšanu namos, naktsklubos un diskotēkās un mākslas centros u.c. visā pasaulē.

Bose korporācija šobrīd aktīvi darbojas vairāk kā 80 valstīs (25 filiāles un vairāk kā 50 eksporta partneri).

Kaut arī Bose reputācija balstās uz viņu ražotajiem skaļruņiem, tā nebūt nav tikai skaļruņu kompānija. Paralēli Bose produktu klāstā ietilpst arī pastiprinātāji, digitālā signālu apstrāde un kontrole.

Bose Professional Pro Audio tirgū darbojas jau vairāk kā 40 gadus. Kompānija turpina attīstīties, izstrādāt un ražot jaunas un inovatīvas tehnoloģijas arī šodien!

 

Zīmoli

KorgIbanezTamaEssexBoston piano
15
zīmolu