Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Ozija Osborna veselības stāvoklis uzlabojies

  • Ozija Osborna veselības stāvoklis pēc ilgstošas slimības, kuras dēļ pagājušā gada beigās mūziķim nācās atcelts vairākus koncertus, beidzot sācis uzlaboties.
  • Ozija dēls – Džeks Osborns nedaudz pastāstījis par sava tēva veselības stāvokli. Džeks stāsta, ka Ozijs daudz sūdzas un ir atgriezies pie ierastās rutīnas. Osborns jaunākais arī piebilda, ka īstais iemesls uztraukties un saukt tēvam ārstu būtu tad, ja Ozijs būtu priecīgs un no laimes lēkātu. Arī Šārona Osborna piebilda: “Tas, ka viņš jūtas nelaimīgs un žēlojas, ir laba zīme. Tas nozīmē, ka viņam viss ir kārtībā.”
  • Ozija Osborna karjera ilgst jau četrdesmit gadus, un viņa mūzika šodien ir tikpat aktuāla kā agrāk.
  • Viņa mūziku varat dzirdēt teju katru dienu – sporta pasākumos, kino, radio, televīzijas reklāmās, videospēlēs vai pat jūsu austiņās. Ozijs ir ne tikai rokmūzikas leģenda, bet arī viņa pārstāvētā mūzikas žanra pionieris. Viņš palīdzējis atvērt mūzikas pasaules durvis ļoti daudzām grupām, nodrošinot tām iespēju attīstīties, nosūtot uz koncertturnejām vai uzaicinot uz “Ozzfest” (metāla festivālu). Ozijs arī palīdzējis daudzām slavenībām, dodot iespēju parādīties savā TV realitātes šovā.
  • Ozijs vienmēr bijis novators. Viņš rāda ceļu, bet citi viņam seko. Viņš ir pirmais solists, kurš pametis veiksmīgu grupu un sasniedzis vienlīdzīgus vai pat lielākus panākumus kā solo izpildītājs. Viņš ir pirmais, kuram bijis savs hārdroka/metāla festivāls. Viņš bija pirmais, kuram bija televīzijas programma slavenībām. Nav šaubu, ka Ozija ietekme būs jūtama arī nākotnē.
  • Savā radošajā darbībā, Ozijs Osborns izmanto SHURE mikrofonus.

 

 

Zīmoli

EssexBoseSteinway & SonsBoston pianoAkai
15
zīmolu