Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Shure SM81

SHURE SM81 - ideāls mikrofons profesionāliem mūziķiem vai skaņu režisoriem, kuriem nepieciešams universāls mikrofons akustiskajiem instrumentiem (ģitārai, stīgu instrumentiem), sitamajiem instrumentiem, šķīvjiem vai klavierēm.

 

 

  • SM81 tiek izmantots dažāda izmēra koncertzālēs, kā arī, pateicoties augstas kvalitātes skanējumam, ierakstu studijās visā pasaulē. Mikrofonam ir vienmērīgs frekvenču sadalījums, zems paštrokšņa līmenis, zema jutība pret radiofrekvenču ietekmi un tas maksimāli precīzi un dabiski reproducē instrumenta skanējumu.
  • Kardioīdais mikrofona kapsulas darbības virziens novērš nevēlamus, skaņas avotu radītus traucējumus. Iebūvētais signāla stipruma samazinātājs ļauj izmantot SM81 ar dažāda skaļuma (skaņas spiediena) skaņas avotiem. Signāla stipruma samazinātāja pārslēdzēja gredzens atrodas nedaudz zemāk par mikrofona elementu. Pārslēgšanas brīdī skaļuma vērtība mainās uz 10 dB. Izmantojiet šo funkciju tikai tādā gadījumā, ja ierakstāt ļoti skaļas skaņas, piemēram, ģitāras pastiprinātāju, kas uzgriezts uz maksimālo skaļumu, ar mikrofonu, kas novietots aptuveni 5 centimetru attālumā no pastiprinātāja režģa (99% gadījumu signāla stipruma samazinātāju neizmanto).
  • Mikrofons ir aprīkots ar zemo frekvenču filtru, kas novērš nevēlamus trokšņus. Ierakstot ļoti zemas frekvences, zemo frekvenču filtra trīs-pozīciju pārslēdzēju nepieciešams novietot horizontālā stāvoklī.
  • Veicot ierakstus, lielākoties filtrs novieto vidējā stāvoklī (nedaudz slīpā). Šis stāvoklis palīdz samazināt nevēlamus zemo frekvenču trokšņus. Ja tas tiks novietots vertikāli, tiks ietekmēta zemo frekvenču reakcija. Šī funkcija ir ļoti noderīga, ierakstot šķīvjus, jo tiek novērsti zemo frekvenču traucējumi.
  • SM81 ir optimizēts lietošanai āra apstākļos, mainīgas temperatūras un mitruma apstākļos. Lai mikrofons darbotos, nepieciešama phantom barošana.

Zīmoli

Boston pianoBoseKorgEssexAlto Professional
16
zīmolu