Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Bezvadu in-ear austiņas SHURE SE846

  • Shure SE846 in-ear austiņas spēj reproducēt augstas kvalitātes skaņu 15Hz – 20kHz frekvenču diapazonā. Austiņas ir aprīkotas ar četriem armatūras draiveriem (katrā austiņā) – diviem zemo frekvenču, vienu vidējo frekvenču un vienu augšējo frekvenču. Īpaša uzmanība jāpievērš zemo frekvenču filtram, SE846 modelī tas realizēts 10 tērauda plāksnīšu veidā, kas veido aptuveni 10 cm garu akustisko “koridoru”. Šāda tipa uzbūve ļauj nelielu zemo frekvenču draiverus pārveidot par īstiem sabvūferiem un iegūt blīvu un bagātīgu basu.

 

 

  • Kā papildus austiņu skaņas adaptācijas elementu var uzskatīt katra lietotāja iespēju koriģēt individuālas frekvenču raksturiezīmes. Komplektā ietilpst trīs maināmi austiņu uzgaļu pāri, kas maina arī skanējuma raksturiezīmes. Lietotājam ir iespēja izvēlēties starp “sabalansētu”, “siltu” un “spilgtu” skaņu. Uzgaļus var nomainīt pavisam vienkāršā veidā. Mīkstie ieliktņi spēj izolēt līdz pat 90 procentiem no apkārtējā trokšņa.

 

 

  • SE846 komplektā ietilpst: bezvadu austiņas SE846, maiņas vads ar iebūvētu mikrofonu un skaļuma regulētāju, parastais maiņas vads, rezerves mīksto ieliktņu komplekts, uzgaļu komplekts individuālai frekvenču koriģēšanai, futrālis austiņu pārnēsāšanai un uzglabāšanai, 6.3mm adapteris, lupatiņa tīrīšanai.

 

Zīmoli

Steinway & SonsAlto ProfessionalEssexYamahaTama
18
zīmolu