Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Jaunums: Rode RodeCaster Pro

Mūsu veikalā parādījies jaunums no Rode - RodeCaster Pro podkāstu producēšanas konsole!

 

The RØDECaster™ Pro ir pasaulē pirmā pilnībā integrētā podkāstu producēšanas konsole. Neatkarīgi no tā vai esat iesācējs, vai pieredzējis translāciju profesionālis, RØDECaster Pro producēšanas konsole būs viss, ka jums nepieciešams.

 

 

Savienojiet un ierakstiet

4 augstas kvalitātes mikrofona kanāli nodrošina studijas kondensatora, kā arī dinamisko mikrofonu darbību. Mikrofonus iespējams ātri savienot, tiem jau ir automātiski līmeņa iestatījumi, kā arī one-touch ierakstīšanas funkcija microSD kartē. Ar RØDECaster Pro podkāstu iespējams ierakstīt pāris minūšu laikā.

 

Skaņas efekti un džingli

RØDECaster Pro ir aprīkots ar astoņiem programmējamiem skaņu efektu padiem tūlītējai skaņu efektu, mūzikas, džinglu, aplausu un reklāmu trigerēšanai – ideāls variants kā piešķirt jūsu podkāstam profesionālu kvalitāti. Audio ir iespējams ierakstīt pa tiešo uz programmējamajiem padiem caur jebkuru ieeju, iespējams arī vienkārši “ievilkt” failus no jūsu datora, izmantojot tam paredzēto programmatūru. Jūs pat vara izvēlēties krāsas kādās izgaismot padus.

 

Telefona zvani

Vai jums ir viesis, ar kuru vēlaties veikt telefona interviju? Pievienojiet telefonu RØDECaster Pro caur Bluetooth vai TRRS vadu. RØDECaster Pro automātiski nodrošinās “mix-minus” audio, kas novērsīs zvanītāja atbalsi, tādējādi nebūs nepieciešams iegādāties speciālu un dārgu aparatūru.

 

Zīmoli

EssexKorgAlto ProfessionalAmpegBose
16
zīmolu