Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Vai kondesatora mikrofons nepārslogosies no mana vokāla?

Uz SHURE tehnisko dienestu tiek sūtīti daudzi mikrofonu un radiosistēmu lietotāju jautājumi, un kompānijas speciālisti uz šiem jautājumiem atbild.

 

Piemēram:

“Es dziedu klasiskās mūzikas skolā (“dramatiskais” tenors) ļoti skaļā balsī, dziedu visa veida mūziku: no roka līdz klasikai un balādēm. Man nepieciešams mikrofons koncertiem un studijai. Es domāju par BETA58 vai par vienu no BETA87. Vai manas skaļās balss dēļ skaņa ar BETA87 mikrofonu netiks izkropļota (tā kā tas ir kondensatora mikrofons, es saprotu, ka tas nevar būt pārāk skaļš)? Cik piemērots BETA87 ir studijai? Ko ieteiktu jūs: BETA58 vai BETA87 (vai pat BETA57)?”

 

Atbilde:

Maksimālais skaņas spiediena līmenis (SPL) darbā ar cilvēka balsi nav svarīgs. BETA87A maksimālais skaņas spiediena līmeņa vērtība ir 142 dB, bet BETA87C – 139 dB. Šādos SPL līmeņos pat jūsu pašu balss spētu nodarīt nopietnu kaitējumu jūsu ausīm. Tas nenotiek tāpēc, ka cilvēka balss gluži vienkārši nevar būt tik skaļa.

Tas, kuru izvēlēties – BETA58A, BETA57A vai vienu no BETA87, ir katra paša izvēle. Izmēģiniet katru mikrofonu un padomājiet, kurš jums labāk patīk. BETA58 un BETA87A mikrofoniem ir vienāds dinamiskā mikrofona elements, un tie skanēs ļoti līdzīgi. Ja jums patīk BETA87A vai BETA87C skanējums, tie būs ļoti piemēroti studijai. Mikrofonu izvēle ir ļoti subjektīva. To izmēģināšana ir labākais veids kā veikt jūsu balsij piemērotāko izvēli.

Zīmoli

Gibson AmpegBoston pianoYamahaShure
16
zīmolu