Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

AKAI Professional MPK Road 88 klaviatūras tipa kontrolieris

MPK Road 88 aprīkots ar 88-taustiņu jutīgo klaviatūru, 4-izeju USB skaņas karti, MIDI ieejas/izejas savienotājiem, 3-pedāļu bloku un pārnēsājamo koferi. MPK Road 88 ir ideāls risinājums ceļojošiem profesionāļiem.

Ja meklējat labāko profesionālo klaviatūras tipa kontrolieri, MPK Road 88 būs īstais. MPK Road 88 ir klaviatūras tipa kontrolieris ar Akai Professional Model-A 88-taustiņu jutīgo klaviatūru ar aftertouch funkciju, 4-izeju USB skaņas karti, MIDI ieejas/izejas savienotājiem un trīs variējamām pedāļa ieejām, tas viss ietilpst izturīgā, ceļam gatavā koferī ar rokturi. Šis ir ideālais klaviatūras tipa kontrolieris ceļojošam profesionālim; izcilā hammer action taustiņu sajūta un radošā iebūvētās skaņu kartes daudzveidība mūziķus nodrošinās ar iespēju savā izpildījumā pievienot personīgās virtuālo instrumentu bibliotēkas.

 

 

Akai Professional ekskluzīvā Model-A klaviatūra

Nopietnam, profesionālam taustiņinstrumentālistam, sajūta ir viss. Tas ir tas, kas atšķir patiešām lieliskus instrumentus no parastiem. Akai Professional inženieri Model-A klaviatūras izpētē un izstrādē ieguldījuši vairāk nekā divus gadus. Šī hammer-action, jutīgā klaviatūra nodrošina neticami dabisku sajūtu, kāda šajā cenu kategorijā nepiemīt nevienam citam instrumentam.

 

Virtuālo instrumentu maksimāla izmantošana

Virtuālie instrumenti spēlē nozīmīgu lomu gan mūzikas producēšanā studijā, gan uzstājoties dzīvajā. Tie mūziķus nodrošina ar neskaitāmām skaņām un efektiem, kas mūzikai piešķir dažādas nokrāsas.Pateicoties MPK Road 88 integrētajai 4-izeju skaņas kartei, mūziķi savus virtuālos instrumentus var vienlaicīgi pievienot mikseriem un monitoringa avotiem. Šī klaviatūra mūziķiem ļauj maksimāli pārvaldīt un izmantot savu virtuālo instrumentu kolekciju.

 

Savienošana, maksimāli ekspresīvas iespējas

Pateicoties divām expression pedāļa ieejām, sustain pedāļa ieejai, 5-pin MIDI-In un MIDI-Out ligzdām un USB savienošanas iespējai, MPK Road 88 ir iespējams savienot ar jebkuru ārējo aparatūru. Pitch un Mod “ripas” pārvalda skaļuma kontroli, transpozīciju funkcionalitāti un split režīmus.

 

Gatavs ceļam

Pateicoties MPK Road 88, viss, kas profesionālim nepieciešams ir pieejams vienā portatīvā iepakojumā. Pateicoties Vintage iedvesmotam ceļošanas koferim ar rokturi, šī augstās kvalitātes klaviatūra spēs izturēt visus pārbaudījumus ceļā. Ar MPK Road 88 mūziķi varēs koncentrēties uz pašu svarīgāko – sniegt pašu labāko izpildījumu!

 

 

Funkcijas un īpašības

  • 88-taustiņu jutīgā, graded hammer-action klaviatūra ar aftertouch funkciju
  • USB skaņas karte ar 2 TRS Aux un 2 TRS galvenajām izejām
  • MIDI-In un MIDI-out savienotāji skaņas moduļu, sekvenceru un citu ierīču savienošanai
  • 3 variējamas pedāļa ieejas (sader ar standarta footswitch un variējamiem pedāļiem)
  • Transpose, Split un Preset izvēles kontroles
  • Skaļuma kontrole precīzai Main, Aux un austiņu izeju pielāgošanai
  • Ceļošanas koferis ar rokturi

 

Zīmoli

TamaAmpegBoseAkaiIbanez
16
zīmolu