Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Piedāvājums: MPC Expansions Premium kolekcija no MVP-Loops un MPC Expansions Exchange

Uz ierobežotu laiku jaunajiem un jau esošajiem MPC X lietotājiem būs iespēja tikt pie MPC Expansions Premium kolekcijas no MVP-Loops un MPC Expansions Exchange.

Akai Professional paziņojuši par mūzikas producēšanas centra MPC X ierobežota laika piedāvājumu. No 2019. gada 14. janvāra līdz 2019. gada 14. aprīlim jaunie un esošie Akai Professional MPC X lietotāji saņems pieprasītāko, dažādu žanru skaņu kolekciju no MPC Expansion un MPC Expansions Exchange, kā kopējā vērtība pārsniedz 800 $. Spēcīgas bungas, karstas melodijas u.c., šī skaņu kolekcija, kuru radījuši vadošie skaņu dizaineri, nodrošinās producentus ar labākajām skaņām tūlītējai iedvesmai.

 

Par MPC X

Mūsdienu mūzikas evolūcija būtībā iet roku rokā ar leģendāro Akai Professional MPC līniju – pilnībā aprīkotas producēšanas un izpildījuma spēkstacijas, kas padarījušas populārus vairākus žanrus un attīstījušas daudzus jau esošos. Pateicoties konstrukcijai, kas tikusi bieži atdarināta, taču nekad nav tikusi pārspēta, Music Production Centre nodrošinās lietotājus ar nesalīdzināmu veiktspēju un intuitīvu interfeisu, kas uzstāda jaunu industrijas standartu. Nesamierinieties ar imitāciju, pārvaldiet savu radošo darbību pilnībā ar MPC.

MPC X ir labākais producēšanas centru sasniegums, tajā izmantotas visas iegūtās zināšanas, kas pielietotas citos MPC, tādējādi padarot to par patiesu nākotnes mūzikas producēšanas centru. MPC X apvienoti kritiķu augsti novērtēti rīki dažādu žanru pielietojumam. Rezultātā iegūta nesalīdzināma, patstāvīga MPC darbība un radošās izpausmes risinājums.

 

Par MPC 2.3

MPC 2.3 iepazīstina ar vairākiem lietotāju pieprasītiem īpašību un funkciju uzlabojumiem. Īpaši jāizceļ trīs jaudīgu, daudzveidīgu un ekspresīvu iebūvēto sintezatoru “dzinēju” papildinājums no AIR Music Technology (TubeSynth, Bassline un Electric). Šis ir svarīgs papildinājums, kas MPC no semplera padara par patiesu muzikālo spēkstaciju. Kopā ar Autosampler un Arpeggiator papildinājumu MPC X nodrošina patiešām patstāvīgu pieredzi, kas veidos jūsu radošo izpausmju pamatu.

Zīmoli

Alto ProfessionalAkaiEssexGibson ScandinaviaKorg
14
zīmolu

Jaunumi un apskati