Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Focusrite piedāvājums: bezmaksas GROW un LEVELS plugin'i no Mastering the Mix

Focusrite izsludina jaunu Plug-in Collective lietotāju piedāvājumu – pieeju labākajiem plugin’iem tirgū.

No 10. janvāra līdz 7. martam Focusrite apvienojušies ar Mastering the Mix, lai Plug-in Collective biedriem sniegtu BEZMAKSAS pieeju GROW (£17 vērtībā) un 6 mēnešu BEZMAKSAS licenci traucējummeklēšanas rīkam LEVELS (£49 vērtībā).

GROW ir populārā ANIMATE plugin’a dinamiskais modulis, kas izmantojot psihoakustisko prioritātes efektu, ļauj palielināt izvēlētās frekvences platumu, padarot to ļoti platu. Plašāks tiek padarīts tikai audio, kas pārsniedz uzstādīto slieksni, tāpēc lietotājam nav jāsamierinās ar statisku un garlaicīgu joslas platumu vai jāuztraucas par audio miksa turpmāko rediģēšanu. Lai izveidotu all-pass filtru, ANIMATE izmanto sarežģītu algoritmu, kas samazina filtrēšanas procesā radušos fāžu atcelšanas traucējumus, piešķirot jūsu miksiem dzīvīgumu.

 

LEVELS ir nenovērtējams mērīšanas plugin’s, kas monitorējot jūsu miksa elementus un informējot par jebkādām tehniskām problēmām, māsteringu padarīs ideālu. Pateicoties intuitīvajam interfeisam un CD, klubu, straumēšanas, Youtube u.c. presetiem, LEVELS palīdz ātri noteikt problēmas un sniedz praktiskus padomus kā tās novērst. Tāpēc varēsiet mazāk prātot kāpēc jūsu mikss nedarbojas un vairāk laika izmantot savai radošajai darbībai.

 

Viss, kas Focusrite lietotājiem jādara, lai izmantotu šo piedāvājumu, ir jāpārliecinās, ka iegādātie produkti ir reģistrēti; sīkāka informācija par šo piedāvājumu nonāks lietotāju profilā. Bet šis piedāvājums ir pieejams uz ierobežotu laiku; plugin’i jālejuplādē līdz 2019. gada 7. martam.

 

Plug-in Collective visiem Focusrite lietotājiem piedāvā inovatīvākos programmatūru zīmolus. Lai atrastu labākos plugin’us, ir nozīmīgi sekot līdzi jaunumu klāstam: Plug-in Collective savlaicīgi saviem biedriem sniedz pašu aktuālāko informāciju, kā arī nodrošina viņus ar bezmaksas programmatūru lejuplādēm un dāsnām jaunāko rīku atlaidēm.

Focsurite ir vienīgā kompānija, kas šādi sadarbojas ar programmatūru ražotājiem, nodrošinot lietotājiem pieeju jauniem, iedvesmojošiem producēšanas rīkiem.

Vairāk informācijas: focusrite.com/plugin-collective

 

Zīmoli

IbanezKorgBoseVOXBoston piano
16
zīmolu