Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

SHURE mākslinieki. Henrijs Rolinss

Henrijs Rolinss kā vokālists Dienvidkalifornijas grupai Black Flag pievienojās 1981. gadā. Kad leģendārā pankgrupa 1986. gadā izjuka, viņš nodibināja grupu Rollins Band, un kopš tā laika ieraksta mūziku un ceļo pa visu pasauli.

Henrijs ļoti aktīvi ceļo – vairāk nekā 100 koncerti gadā, un tā 25 gadu garumā! Henrijs neaprobežojas tikai ar koncertēšanu, viņš parādījies vairākās filmās un televīzijas šovos, ieskaitot Bad Boys II, Heat un Drew Carey. Par savu darbību grupā Rollins Band Henrijs nominēts Grammy balvai, viņš arī sarakstījis grāmatu “Get in the Van”. Rolinsam ir arī savs sarunu šovs “Henry Rollins Show”, kā arī iknedēļas radiošovs. To visu viņš pamanās apvienot ar audioierakstu leibla 2-13-61 direktora amatu, caur kuru tiek izdotas gan viņa paša, gan citu autoritāšu, piemēram, Henrija Millera, Igija Popa un Nika Keiva grāmatas, kompaktdiski un DVD.

Tā kā Henrijs Rolinss pārstāv smago roku, viņš ciena jaudīgu, kvalitatīvu skaņu un jau daudzus gadus savā radošajā darbībā izmanto Shure SM58 mikrofonu!

 

Zīmoli

AkaiAmpegGibson ScandinaviaTamaIbanez
15
zīmolu