Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

AKAI MPC2 programmatūras versija 2.3

Akai Professional MPC programmatūrai piedāvā 2.3 atjauninājumu. MPC Live un MPC X tagad iekļauti trīs virtuālie sintezatori – Tubesynth, Bassline un Electric.

Galvenais programmatūras/programmaparatūras atjauninājums neatkarīgiem mūzikas producēšanas centriem un darbvirsmas programmatūrām pievieno trīs pilnībā aprīkotus plugin’u instrumentus Standalone Režīmā – Autosempleri, Semplu Atskaņošanas Crossfade Lūpošanu Reālajā Laikā, kā arī Reālā Laika Arpedžiatoru un Frāžu Lūpotāju.

Akai Professional MPC 2.3 versija no jauna definē kreatīvo VST un ļauj MPC X un MPC Live darboties neatkarīgā un kontroliera režīmos; producēšanas komplekts, kas sastāv no 128-celiņu sekvencēšanas iespējas, reālā-laika time stretching, klipu-palaišanas funkcionalitātes, advancētas MIDI rediģēšanas iespējas, VST saderības kontroliera režīmā, veiktspējas Mac un PC datoros kā neatkarīgai aplikācijai, advancētas semplēšanas un audio rediģēšanas/ierakstīšanas funkcionalitātes, DAW integrācijas, jaunizstrādāta GUI u.c. MPC 2.3 programmatūra nodrošinās labāko radošo daudzveidību, neatkarīgi no tā vai vēlaties kļūt brīvi no datorā balstītas mūzikas producēšanas vai arī meklējat ideālu DAW-centrisku radošās izpētes kontrolieri, MPC 2.3 programmatūra nodrošinās labāko adaptīvo, radošo daudzveidību.

Akai Professional paziņojuši par svarīgu programmatūras/programmaparatūras MPC 2 programmatūras aplikācijas atjauninājumu neatkarīgajai un darbvirsmas versijai. 2.3 atjauninājumā iekļautas vairākas producēšanas un izpildīšanas funkcijas, visvairāk jāatzīmē trīs virtuālie analogo plugin’u instrumenti – AIR TubeSynth, Bassline un Electric.

 

 

Tubesynth

TubeSynth emulē klasisku vintage analogo polisintezatoru skaņu kopā ar pieciem integrētiem AIR efektiem ar visām svarīgākajām kontrolēm, kas caur pielāgotu GUI detalizēti izvietotas MPC Live un MPC X skārienjutīgajā ekrānā. TubeSynth izveidojuši AIR Music Tech, tas balstīts uz to pašu advancēto analogās modelēšanas tehnoloģiju kā augsti novērtētais darbvirsmas plugin’a sintezators Vacuum Pro, ar izkārtojumu, kas rūpīgi izstrādāts maksimālai MPC Q-Link kontrolei. TubeSynth aprīkots ar visaptverošu presetu bibliotēku, ieskaitot izcilus padus, dārdošus basus un “kliedzošas” vadošās skaņas.

 

Galvenās funkcijas un īpašības

 • Elastīgais Oscillator 3 ar noise, saw, square, pulse un triangle oscilogrammām
 • Divas dažādas unisona programmas nodrošina izvērstas iespējas jebkura patch tembra palielināšanai. Dublēšana palielina jebkuru patch, izveidojot oriģināla atskaņotu kopiju. 1 Quad nodalījums ir ideāls Supersaw un citu oscilogrammu izveidošanai no viena oscilatora
 • Pielāgojiet Oscillator 2 harmonisko sastāvu, izmantojot Voice Level EQ un Drive parametrus.  Piemēram, iestatiet Oscillator 2 uz Saw, Oscillator 2 Keytrack uz 100% un Oscillator 2 EQ Frekvenci uz aptuveni 88 Hz. Tad palieliniet Oscillator 2 EQ Gain, lai palielinātu katras balss pamata harmonijas kopējo skaņu. Samazinot Oscillator 2 EQ Gain, samazināsies pamata harmonijas amplitūda, radot smalkāku tembru. Eksperimentējiet ar dažādām Oscillator 2 Frekvenču vērtībām, lai akcentētu dažādas harmonijas
 • Oscillator 1 un 2 Env Shape parametrs ar Filter Envelope ļauj modulēt katra oscilatora formu
 • Lowpass Filter ir ar nepārtraukti mainīgu virzienu pirms un pēc distortion stāvokļa
 • Polyphonic Glide/Portamento polifoniskie pitch priekš slaidiem starp akordiem
 • Priekš Filter un Amp ir iekļauti envelope-filtri. Trešo specializēto ramp envelope-filtru iespējams pielāgot dažādiem modulācijas mērķiem
 • Divi LFO’s ar Sine, Square, Saw Up, Saw Down, Pump, Sample un Hold and Drift oscilogrammām. LFO iespējams sinhronizēt ar sekvencera pulksteni vai brīvo darbību, Fade parametrs iespējo LFO fade in vai fade out funkciju
 • Ar Oscilatora Ring Modulation parametru varēsiet izpētīt plašu tembrālo iespēju klāstu. Ring Modulation daudzumu var modulēt ar LFO2 vai ar vienu no programmējamajiem Mod 1 nodalījuma Rīkiem, kas ir ideāls variants nepārtrauktai padu skaņu attīstīšanai
 • Labākai skaņas izstrādei iekļauti AIR Chorus, Delay, Reverb, Compressor un Hype EQ
 • Gandrīz 300 patch’i nodrošina ar plašu Synth, Lead, Pluck, Pad, Bass, Organ un FX presetu klāstu

 

Bassline

AIR Bassline emulē klasisko mono sintezatoru skaņu ar mūsdienīgu piesitienu. Iekļauti četri integrēti AIR efekti un divi iebūvēti distortion algoritmi.

 

Pamata funkcijas un īpašības

 • Elastīgs oscilators ar nepārtraukti mainīgu oscilogrammu, ieskaitot octave saw, saw, sqaure un sine formas
 • Sub un fifth oscilatori “sulīgākiem”, vairāku nokrāsu tembriem
 • Lowpass un Highpass filtri
 • Vairāk kā 150 preseti

 

Electric

AIR Electric emulē klasisko elektronisko klavieru skaņu

 

Pamata funkcijas un īpašības

 • Pickup, Envelope, Bell un  Noise parametri nodrošina milzīgu elastības daudzumu, kas konfigurē elektronisko klavieru skaņas tembru
 • Pieci AIR efekti - Tremolo, Tube distortion, Chorus, Delay un Spring Reverb
 • Vairāk kā 80 preseti

 

Pateicoties jaunajam Autosampler – ļoti ērtam rīkam, kas producentiem un izpildītājiem ļauj tvert un konvertēt jebkuru plugin’a presetu vai sagrupēt ārējo instrumentu presetu sempleru patch’ā, MPC Software 2.3 ierastās neatkarīgās semplēšanas tehnikas tiek paceltas augstākā līmenī. Pateicoties MPC Software 2.3, iemīļoto sintezatoru kolekcija vienmēr atradīsies ar lietotāju!

MPC Software 2.3 ieķlauti arī vairāki izpildījuma un darba gaitas uzlabojumi, kas ļauj koncentrēties uz pašu svarīgāko – jūsu producēšanu. Ar Crossfade Looping lietotāji reālajā laikā, semplu atskaņošanas laikā var veidot pārklāšanās efektus, reālā laika arpedžiators un frāžu atskaņotājs nodrošina lielāku virziena līkni radošai izpētei. MPC Software 2 nepievils – mainiet savu darba gaitu un pievienojiet savai mūzikas producēšanai MPC spēku!

 

Citi 2.3 papildinājumi:

 • Q-Link navigācija – In The Grid un Audio Editors, kad Q-Links ir Screen režīmā, lietotāji var izmantot Q-Link 4, lai pietuvinātu, Q-Link 3, lai pārskatītu ekrāna logus un Q-Link 2, lai kontrolētu atskaņotāja galviņu. Darvirsmas programmatūras un Standalone variantu izkārtojums ir nedaudz atšķirīgs. Standalone Režīmā Q-Links priekš Zoom un Scroll pieejami tikai Grid Edit vai Audio Edit, savukārt Darbvirsmas Programmatūrā, tie pieejami Main Režīmā, Track View un Next Sequence
 • Plugin’u instrumentu un plugin’u efektu presetu atbalsts – tagad iespējams saglabāt un ielādēt plugin’u presetus. Darbvirsmas programmatūrā jāatver instrumenta vai efektu plugin’a rediģēšanas lodziņš. Lodziņa augšā ir jauna rīku josla ar atveramu presetu izvēlni, pa labi no tās ir izvēlne ar plugin’a preseta Saglabāšanas vai Ielādes opciju. VST plugin’i atklāj presetu nodalījumus, kurus MPC var nolasīt – tāpēc MPC automātiski pavairos plugin’u presetu sarakstu ar tiem, kurus atklājis VST plugin’s. TUI plugin’u instrumentu izvēlēšanās, saglabāšanas un ielādes funcijas atrodamas Programmas Rediģēšanas rīku joslā, bet plugin’u efekti atrodami Efektu Ievietošanas Redaktorā.
 • Tagad visiem Akai Efektiem ir jaunie TUI Plugin’u Redaktori un rūpnīcas preseti.
 • Split Events – tagad iespējams sadalīt nošu projektus,  tas ir noderīgi, lai radītu sarežģītākas haihetu daļas vai kvintetu/sekstetu motīvus, vai bungu bītus. Darbvirsmas programmatūrā izvēlieties Edit > Track > Split Event un izvēlieties no pieejamajām opcijām.  No TUI Grid Edit izvēlieties noti, tad no Main Mode Track nodalījuma nospiediet zīmuļa rīku, lai parādītos Track Edit pārklājums un izvēlieties Split Note Events.
 • Mode Selection saīsne – Izvēlnes turēšana un pada spiešana tagad kalpo kā saīsne, lai izvēlētos režīmu. Padu izkārtojums Mode Izvēlnē ir 4 x 4.

 

 

Zīmoli

VOXBoston pianoIbanezBoseGibson Scandinavia
15
zīmolu