Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Shure Beta 87 – mikrofons ikvienam!

Jebkurš profesionāls vokālists vai skaņu režisors zina, cik svarīgi izvēlēties atbilstošu mikrofonu izpildītāja balsij un konkrētiem izmantošanas nosacījumiem. Vislabākais veids, kā noteikt, kāds tieši mikrofons nepieciešams konkrēti jums, ir atnākt uz mūzikas instrumentu veikalu un salīdzināt dažādu mikrofonu modeļu skanējumu. Šoreiz vēlamies pievērst jūsu uzmanību Shure Beta 87 vokāla mikrofonam.

Shure Beta 87 izcili pārraida augšējā un vidējā diapazona frekvences, vienmērīgi pārvalda zemās frekvences un novērš skaņas pietuvināšanās efektu. Mikrofona aizsargsietam ir plakana augšpuse, kas vokālistam dod iespēju maksimāli pietuvoties mikrofona kapsulai, kas nodrošina detalizētāku skaņas pārraidi. Beta 87 piemīt zema jutība pret radiofrekvenču traucējumiem, bet kapsulas antišoka turētājs mazina nevēlamas skaņu svārstības. Modelis pieejams divos variantos: Beta 87A ar superkardioīdo darbības virzienu un Beta 87C ar kardioīdo darbības virzienu.

Mikrofona Beta 87 frekvenču diapazons ir 50 Hz – 20 kHz. Pateicoties teicamajai darbībai augšējo frekvenču diapazonā, šis mikrofons būs ļoti labs variants tieši sieviešu vokālam!

 

Zīmoli

ShureSteinway & SonsJohannusAmpegEssex
14
zīmolu