Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Akai MPK mini limited edition black kontrolieris

Akai Professional izveidojuši ierobežota daudzuma portatīvo USB klaviatūras kontrolieri MPK Mini MKII.

Šie modeļi nebūs pieejami ilgi, tāpēc tieciet pie sava ierobežotā daudzuma MPK Mini MKII! Viss modelis ir  melnā krāsā, taču tas saglabājis visas galvenās funkcijas, kas šo portatīvo USB klaviatūras kontrolieru sēriju padarījušas par vienu no visā pasaulē pārdotākajām.

 

 

Galvenā kontrole

MPK Mini MKII LE Black sevī iekļauj visus būtiskākos rīkus ātrai muzikālo ideju izkārtošanai un paplašināšanai. 25 jutīgie sintezatora tipa taustiņi, 4 pozīciju īkšķa kloķītis dinamiskai pitch un modulācijas manipulācijai, 8 izgaismoti jutīgie MPC tipa padi un 8 pielāgojami Q-Link slēdži nodrošina galvenās funkcijas, kas iestrādātas ātrai producēšanas potenciāla realizēšanai.

 

Izpaudieties

Lai kādas būtu jūsu vajadzības, MPK Mini MKII LE spēs ikvienu nodrošināt ar tādu kontroli, kas jūsu idejas tvers jebkurā vietā un laikā; Octave Up un Down pogas izvērš klaviatūru līdz pilnam melodiskajam diapazonam – ideāli basa motīvu, akordu, melodiju u.c. spēlēšanai; ērti novietotā sustain pedāļa ieeja nodrošina izvērstu kontroli ekspresīvam izpildījumam; paneļa arpedžiators ar pielāgojamu rezolūciju, diapazonu un režīmiem vienkāršai, lietotājam draudzīgai un ātrai melodisko motīvu veidošanai.

 

 

Plug-And-Play

Lai MPK Mini MKII LE Black darbotos, nav nepieciešami programmatūras draiveri vai ārējais strāvas adapteris.  Pateicoties plug-and-play un USB-MIDI savienošanas iespējai, kā arī tam, ka ierīces darbojas caur vienu USB savienojumu, MPK Mini MKII LE Black var saukt par portatīvu spēkstaciju. Četri atmiņas nodalījumi ļaus uzglabāt ierīces/programmatūru presetus, tāpēc varēsiet ātri veikt visus nepieciešamos datora un MPK Mini MKII LE Black iestatījumus.

 

Augstākās kvalitātes producēšanas paka

Līdz ar MPK Mini MKII LE Black saņemsiet programmatūru paku no Akai Professional, SONiVOX un AIR Music Tech.

 

  • Hybrid 3

Hybrid 3 no AIR Music Technology ir kritiķu augsti novērtēts, augstas izšķirtspējas sintezators, kas spēj radīt jebkādas skaņas, sākot no retro sintezatora līdz pat mūsdienīgiem vadošajiem motīviem.

  • SONiVOX Wobble

SONiVOX’s Wobble ir elektroniskās mūzikas grime sintezators, kas aprīkots ar diviem neatkarīgiem kanāliem spektrālās morfēšanas sintēzei ar harmoniskām kontrolēm, individuālu filtrēšanu un diskrētām LFO kontrolēm.

  • MPC Essentials

Ar MPC Essentials savu darbu varēsiet papildināt ar jaudīgu 64-bitu mūzikas producēšanas paku, kurā ietilpst līdz pat astoņiem padu nodalījumiem (kopā 128 audio celiņi), 1 GB apjomīgu skaņu bibliotēku un lietotājam draudzīgu WAV un AIFF semplu importēšanas iespēju.

 

 

Funkcijas un īpašības

  • Ierobežota daudzuma USB MIDI kontrolieris melnā krāsā ar 25 jutīgajiem sintezatora tipa taustiņiem un octave up un down pogām, kas izvērš klaviatūru līdz pilnam melodiskajam diapazonam
  • Inovatīvs 4 virzienu īkšķa kloķītis dinamiskai pitch un modulācijas kontrolei, kā arī iebūvēts arpedžiators ar pielāgojamu rezolūciju, diapazonu un režīmiem
  • Pateicoties tam, ka ierīce darbojas caur USB, ir izturīga un kompakta, ar to iespējams radīt mūziku jebkurā vietā un laikā
  • 8 izgaismoti jutīgie MPC tipa padi ar Note Repeat un Full Level funkcijām bungu programmēšanai, semplu startēšanai un virtuālo instrumentu/DAW kontroļu pārvaldei
  • 8 pilnībā pielāgojami Q-Link slēdži miksēšanai, spraudņu mainīšanai u.c.
  • Visaptveroša mūzikas producēšanas programmatūras paka £150 priekš Mac un PC: Akai Pro MPC Essentials, SONiVOX Wobble un Hybrid 3 no AIR Music Tech (lejuplādes)

Zīmoli

AmpegKorgAlto ProfessionalTamaAkai
14
zīmolu