Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Akai MPK miniplay MIDI USB klaviatūras tipa kontrolieris

Akai Professional MPK miniplay – viegli lietojama, “viss vienā” mini klaviatūra un USB kontrolieris

Ar jauno MPK Mini Play mini varēsiet izpildīt kompozīcijas, producēt mūziku, džemot un apgūt jaunas iemaņas jebkurā brīdī, kad parādās iedvesma.

Portatīvais MPK Mini Play izgatavots pēc pasaulē populārākā MIDI kontroliera – Akai Professional MPK Mini. Kontrolierī ieprogrammētas 128 skaņas, iebūvēts skaļrunis, 8 izgaismotie MPC bungu padi un slēdži skaņu rediģēšanai, kā arī 4 pozīciju džoistiks vienkāršai, taktilai kontrolei – viss, kas nepieciešams, lai mūziku varētu radīt arī atrodoties ceļā.

MPK Mini Play ar 3 “AA” baterijām darbojas stundām ilgi. Plug-and-play MIDI iespējai kontrolieri caur USB ligzdu var pievienot arī datoram. Ja nevēlaties traucēt citus vai vienkārši meklējiet iespēju kā MPK Mini Play padarīt skaļāku, izmantojiet mini-audio izejas džeku, lai pievienotu austiņas vai virtuāli jebkuru ārējo skaļruni, pastiprinātāju vai mikseri. Neatkarīgi no tā vai tiecaties iekļūt mūzikas producēšanas pasaulē, vai meklējiet iespēju kā, atrodoties ceļā, izveidot satriecošus likus, MPK Mini Play nodrošinās šīs un citas vēlmes. “Viss vienā”, viegli un jautri lietojams kontrolieris ar profesionālām funkcijām un īpašībām – tas ir MPK Mini Play!

 

 

Funkcijas un īpašības

  • Portatīva, mini klaviatūra un USB MIDI kontrolieris ar 25 jutīgajiem, sintezatora tipa taustiņiem
  • Galvenās kontroles – OLED displejs, sustain pedāļa ieeja un pitch/mod džoistika kontrole
  • Paneļa skaņa – 128 instrumentu skaņas un 10 bungu komplekti
  • Spēlējiet jebkur – iespējai spēlēt vai apgūt klaviatūras prasmes, atrodoties ceļā, iebūvēts skaļrunis, 1/8-collu austiņu izeja. Klaviatūra darbojas ar 3 AA baterijām (baterijas nav iekļautas)
  • Reaģējoši padi – divi astoņu izgaismoto MPC-stila padu režīmi (kopā 16) ar Note Repeat un Full Level funkcijām
  • Mainiet un pielāgojiet – divi četru slēdžu nodalījumi (kopā astoņi), ar kuriem mainīt iekšējās skaņas vai programmatūras parametrus; autonomajā režīmā pārvaldiet chorus, reverb, filter, EQ un envelope kontroles
  • Profesionālu programmatūru komplekts – iekļautas ProTools First, Akai Pro MPC Essentials, AIR Music Tech Hybrid 3 un SONiVOX Wobble (lejuplādes)

Zīmoli

AmpegAkaiShureIbanezSteinway & Sons
14
zīmolu