Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Augusts = Fender mēnesis!

Šajā karstajā laikā, piedāvājam tikpat karstas Fender ģitāru cenas! Gan topošajiem, gan esošajiem ģitāristiem būs no kā izvēlēties!

Visiem Meksikāņu Fender instrumentiem dodam 10 - 15% atlaidi, cenas iespējams aplūkot mūsu mājaslapā!

Un vēl vēlamies īpaši izcelt pāris citus modeļus, kuriem ir īpaša cena:

 

American Professional Stratocaster ShawBucker HSS melnā krāsā ar rožkoka grifa virsmu

Stratocaster elektriskās ģitāras tikušas bieži kopētas, bet tās nekad nav izdevies pārspēt. Stratocaster ir viena no pasaulē iecienītākajām elektriskajām ģitārām. Kopš ģitāras parādīšanās 1954.gadā, tās dabiskā, daudzveidīgā skaņa kļuvusi par izcila ģitāras toņa etalonu. American Professional Stratocaster ShawBucker nav vienkārši klasiskā dizaina jauna versija; tas ir attīstīts, autentisks oriģinālais modelis.

 

 

American Professional Stratocaster SSS Olympic White krāsā ar kļavas grifa virsmu

Trīs Tima Šo izstrādāti V-Mod single-coil Stratocaster skaņas noņēmēji, jauns, mūsdienīgs "Deep-C"-formas grifa profils, kaula slieksnītis, 22 šauras-garas ladas vienkāršākai bendošanai, pop-in tremolo roka labākai stabilitātei un  Elite Molded cietais koferis komplektā.

 

 

American Professional Stratocaster SSS melnā krāsā ar rožkoka grifa virsmu

Modelis aprīkots ar V-Mod grifa un vidus pozīcijas skaņas noņēmējiem, tie izstrādāti, izmantojot patentētu alnico magnētu veidu. Katrs skaņas noņēmējs tiek īpaši apskaņots konkrētajai pozīcijai, radot augsta līmeņa izejas toni ar vintage siltumu un precīzu, tīru skaņu, kas Fender padarīja par leģendāru instrumentu.

 

 

American Professional Telecaster SS 2-color Sunburst krāsā ar kļavas grifa virsmu

Fender instrumenti tiek izstrādāti pēc vienas skaidras un vienkāršas direktīvas: padarīt mūziķu dzīvi labāku. Kaut arī oriģinālā Telecaster ģitāra jau pildīja šo uzdevumu (un pat vairāk), Fender neplānoja apstāties. Fender zinātnieku komanda izpētīja katru instrumenta sastāvdaļu līdz pēdējam sīkumam. Ja bija iespējams kaut ko uzlabot, Fender to darīja, ja uzlabojumi nebija nepieciešami, komanda izmaiņas neveica. Kad visi nepieciešamie uzlabojumi tika veikti, radās American Professional Telecaster – viss, kas nepieciešams labākajai spēlēšanai.

 

 

American Professional Telecaster SS Natural krāsā ar rožkoka grifa virsmu

Ģitāras korpuss izgatavots no oša, grifs no kļavas, ģitāra aprīkota ar diviem V-Mod single-coil Telecaster skaņas noņēmējiem un 3-Saddle, Strings-Through-Body Tele tiltiņu. Komplektā arī Elite Molded koferis.

 

 

American Original '50s Telecaster SS Natural krāsā ar kļavas grifa virsmu

Kad apgrozībā tika laistas pirmās Fender Telecaster ģitāras, tās ātri vien “pieņēma” ģitāristi, kurus apbūra instrumentu skaņa, spēlēšanas sajūta un unikālais dizains. Telecaster lika pamatus modernajam kantrī, blūzam un pat smagajam metālam (Džimija Peidža izpildījumā). American Original ‘50s Telecaster piemīt visas autentiskās Fender īpašības un funkcijas, kas šo ģitāru padarīja par “zvaigzni” studijās un uz skatuvēm, kā arī mūsdienīgāki piesitieni, piemēram, spēlēšanas sajūta un skaņas noņēmēju pārslēgšana.

 

 

Classic Series '50s Telecaster SS White Blonde krāsā ar kļavas grifa virsmu

Ģitāristiem, kuri vēlas instrumenta oriģinālās ēras toni, dizainu un izjūtu, Classic Series ‘50s Telecaster ir ideāls variants. Autentiskās vintage dizaina īpašības un virsmas apdare ikvienu aizvedīs uz 50. gadiem, kad parādījās jauna veida mūzika – rokenrols, un darbu sāka neliela Dienvidkalifornijas kompānija Fender.

 

 

Classic Series '72 Telecaster Custom SH 3-Color Sunburst krāsā ar kļavas grifa virsmu

60. un 70. gadu beigās ģitāristi savas Telecaster ģitāras sāka aprīkot ar skaļiem humbucker skaņas noņēmējiem, kas rokmūzikai piešķīra jaunu stilu. Classic Series ’72 Telecaster Custom ir autentiska 70. gadu priekšteča atgriešanās. Šis modelis aprīkots ar tai raksturīgo Fender Wide Range humbucking grifa skaņas noņēmēju, lielu pickguard, stilīgiem kontrolslēdžiem u.c. Classic Series Telecaster ’72 Telecaster Custom elektriskā ģitāra būs piemērota spēlējot 70. gadu rokmūziku, mūsdienīgu U.K. alternatīvo roku u.c.

 

 

Zīmoli

Gibson ScandinaviaJohannusAkaiEssexIbanez
14
zīmolu