Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Mūsu veikalā STEINWAY & SONS SPIRIO CROWN JEWELS O-180!

Beidzot esam sagaidījuši STEINWAY & SONS SPIRIO CROWN JEWELS: AMBER WOOD O-180 digitālās klavieres!

STEINWAY & SONS SPIRIO ir pasaulē labākās augstas izšķirtspējas pašspēlējošās klavieres. Mākslas un inženierzinātnes meistardarbs jūsu mājās, SPIRIO ļaus izbaudīt izcilu pianistu izpildītos skaņdarbus – spēlētus ar niansēm, spēku un degsmi, kas būtībā neatšķiras no dzīvā izpildījuma.

 

 

STEINWAY & SONS SPIRIO CROWN JEWEL: AMBER WOOD O-180

Izmēri/svars:

  • Platums: 146,5 cm
  • Garums: 180 cm
  • Svars: 286 kg

 

Šis 180 cm flīģelis ir bijis prieka un iedvesmas avots kopš agrā 1900. gada.  Priekš flīģeļa relatīvi pieticīgā izmēra, tā skaņa ir izteikti silta un bagātīga.

 

 

Steinway kvalitāte

STEINWAY SPIRIO joprojām ir pilnībā funkcionējošas STEINWAY & SONS klavieres ar tāda paša līmeņa neatlaidīgu meistaru darbu, kas tiek ieguldīts ikviena STEINWAY instrumenta ražošanā. 

STEINWAY meistari ieinstalē SPIRIO klavieru ražošanas laikā, tā nodrošinot, ka ne skaistajai ārienei, ne klavieru darbībai netiek veiktas nekādas izmaiņas un STEINWAY saglabā savu esenci.

 

Pasaules līmeņa mūzika

Katru mēnesi SPIRIO Spotlight tiek izdota jauna mūzika, video un atskaņošanas saraksti.

Īpaši priekš STEINWAY SPIRIO vairāk nekā 1700 STEINWAY MĀKSLINIEKI veikuši bibliotēkas repertuāra ierakstu Steinway & Sons studijā. Veikti arī vēsturiski nozīmīgi ieraksti no STEINWAY NEMIRSTĪGAJIEM MĀKSLINIEKIEM.

 

Augstākās kvalitātes tehnoloģija

SPIRIO augstās izšķirtspējas atskaņošanas sistēma izmanto patentētu programmatūru, kas mēra taustiņu jutību (līdz pat 1020 dinamiskajiem līmeņiem 800 semplos sekundē) un proporcionālu pedāļu lietojumu – gan damper, gan soft pedāļiem (līdz pat 256 pedāļu pozīcijām 100 semplos sekundē).

STEINWAY & SONS SPIRIO atklāj mākslinieka oriģinālā izpildījuma smalkumu, veiklību un degsmi. Maigas sajūtas, delikāta pedāļu darbība un dārdoši fortissimo SPIRIO nesagādā grūtības un tiek reproducēti ar nepārspējamu precizitāti. Rezultātā tiek atklātas precīzas pianista spēles diapazona kustības un emocijas.

 

Intuitīvs dizains

Izmantojot intuitīvo un viegli lietojamo lietotāja interfeisu - STEINWAY SPIRIO aplikāciju, spēcīgā STEINWAY skaņa, bibliotēka, kas vienmēr tiek papildināta un augstas izšķirtspējas tehnoloģija ir viegli pieejama.

Iegādājoties SPIRIO, komplektā līdzi nāk arī iPad.

 

 

Steinway Crown Jewels

STEINWAY CROWN JEWEL KOLEKCIJA ir ekskluzīva izcilu klavieru sērija, kuras izveidē izmantoti īpaši kvalitatīvi un izmeklēti koki.

 

 

Zīmoli

Steinway & SonsYamahaGibson TamaJohannus
16
zīmolu

Atlaides