Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Focusrite piedāvā: bezmaksas EQuivocate un 50% atlaide Eventide Elevate Mastering Bundle

Šī mēneša Collective spraudņu piedāvājums: no 5. jūlija līdz 6. septembrim pieejams bezmaksas EQuivocate spraudnis un 50% atlaide Eventide Elevate Mastering Bundle.

Ideāls miksēšanai un masteringam, EQuivocate klausīšanās filtri un match EQ funkcionalitāte padara to neticami jaudīgu, vienkārši lietojamu un dabiski skanošu. EQuivocate izmanto filtrus, kuri modelēti uz cilvēka auss. Katra no 26 kritiskajām joslām aizskar atsevišķu jūsu iekšējās auss daļu, tāpēc jebkura uzstādījumu kombinācija skan tik dabiski, cik iespējams. Apvienojot šo ar lineāras-fāzes filtru formu, kas samazina priekšatbalsi, EQuivocate kļūst par EQ kurš tiešām izceļas.

Elevate Mastering iekļauj Elevate, EQuivocate, Punctuate adaptīvo pārejas pastiprinātāju un Saturate spektrālo trimeri. Unikālais Elevate multijoslu limiteris, cilvēka-auss EQ un jaudīgais audio maksimizētājs palielinās jūsu miksa skaļumu, saglabājot vai uzlabojot tā dinamisko uztveri. Elevate izmanto inteliģento, adaptīvo tehnoloģiju, kas reālajā laikā reaģē uz jūsu mūziku; radot ne tikai skaļāko, bet arī labāk skanošo ierakstu.

 

Zīmoli

TamaGibson AmpegIbanezYamaha
16
zīmolu