Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Gibson paziņo par bankrotu

Aptuveni 500 miljonu ASV dolāru lielas parādsaistības 1. maijā piespiedušas Gibson kompāniju pieteikt bankrotu.

Vadoties pēc maksātnespējas procesa 11. panta, kompānijai ļauts pārstrukturēt parādsaistības un finanses. Līdz ar to, kompānija pārstās nodarboties ar elektroierīču pārdošanu un koncentrēsies uz mūzikas instrumentu uzņēmumiem, kuros ietilpst Gibson un Epiphone ģitāru zīmoli un KRK un Stanton audio zīmoli. Tiesā iesniegtie dokumenti norāda, ka 69% no obligāciju turētājiem piekrituši nodrošināt Gibson ar 135 miljonu dolāru lielu finansējumu, kas ļautu turpināt mūzikas instrumentu uzņēmumu darbību bankrota procedūras laikā.

Tāpat tiesā iesniegtie dokumenti norāda, ka Gibson mūzikas instrumentu un profesionālā audio uzņēmumi ir finansiāli dzīvotspējīgi, atšķirībā no elektroierīču nodaļām, kas darbojas zem Gibson Innovation preču zīmes.

Henrijs Juskēvičs stāsta par bankrota procedūru: “Pats svarīgākais, ka klientiem šis process nebūs pamanāms. Klienti joprojām var paļauties uz Gibson preču nesalīdzināmo kvalitāti un klientu apkalpošanas servisu. Pēdējo 12 mēnešu laikā esam guvuši nozīmīgus panākums mūsu darbības pārstrukturēšanā. Esam pārdevuši nenozīmīgos zīmolus, paaugstinājuši ienākumus un samazinājuši apgrozāmā kapitāla prasības. Ticam, ka lēmums pārfokusēties uz mūsu galveno preču - mūzikas instrumentu ražošanu un atbalsts no parādzīmes turētājiem, kompānijai nodrošinās ilgtermiņa stabilitāti un finansiālo “veselību”.”

Zīmoli

Boston pianoEssexShureIbanezAkai
14
zīmolu