Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Korg B1 un LP-380 digitālo klavieru pievedums

Mūsu veikalā atgriezušies populārākie KORG modeļi - LP-380 baltā, melnā, rožkoka un tumša rožkoka krāsā un B1 melnā un baltā krāsā, kā arī komplektā ar statīvu baltā krāsā.

LP-380 nodrošina izcilu klavieru skaņu slaidā konstrukcijā. Plakanās virmas korpuss izskatās stilīgi pat tad, ja klavieru vāks ir aizvērts. Augsta līmeņa izejas pastiprinātājs un skaļruņi precīzi reproducē reālistisku klavieru skaņu, bet Korg populārā RH3 klaviatūra ļaus tev izpausties pēc sirds patikas.

 

 

Ja vēlies savās mājās ienest prieku, meklē precīzu un uzticamu instrumentu un tev nepieciešama ērta tastatūra vingrinājumiem, tad kompaktās un nedārgās Korg B1 digitālās klavieres būs pareizā izvēle visām minētajām vajadzībām. Modernā konstrukcija jebkuram pianistam sniedz nepieciešamās īpašības: autentisks taustiņu piesitiens, izcila skaņa, ērta un vienkārša lietošana. Atšķirībā no citām klavierēm, KORG B1 ir neatkārtojams, jo ražots saskaņā ar jaunākajām tehnoloģijām, kas pārspēj visas cerības. Tiem, kuri tikai tagad sāk apgūt klavierspēli un tiem, kuri vēlas atsākt, iesakām tieši Korg B1 digitālās klavieres.

 

Zīmoli

EssexShureJohannusVOXAlto Professional
14
zīmolu