Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Jaunumi no Ibanez!

Nesen pienākuši vairāki jaunumi no Ibanez - akustiskās, pusakustiskās un elektriskās ģitāras par patiešām izdevīgām cenām!

Akustiskā ģitāra AEW40ZW būs ideāls variants dziedošajiem ģitāristiem. Šīs sērijas instrumenti izgatavoti, apvienojot klasisko egles koka deku ar eleganta eksotiskā toņkoka aizmuguri un sāniem. Konkrēti šis modelis pilnībā izgatavots no eksotiskā koka - zebrano.

AW84CE  korpuss izgatavots no sarkankoka, ģitārai ir Fishman Sonicore skaņas noņēmējs un Ibanez AEQ-SP2 priekšpastiprinātājs ar iebūvētu skaņotāju. Artwood sērija tika izveidota, lai ražotu tradicionālas, vienlaikus mūsdienīgas ģitāras. 

Pusakustiskā Artcore AF55 glītā Tobacco Flat krāsā, izgatavota no kļavas. Artcore sērija ir viena no populārākajām pusakustisko ģitāru klāstā visā pasaulē.

Tās pašas Artcore sērijas modelis AM53, kuras korpuss izveidots no sapeles koka. Artcore sērijas ģitāru kvalitatīvais darbs un izdevīgā cena, apvienojusi blūza, kantrī, roka, džeza un citu mūzikas stilu piekritējus.

Ibanez Talman TM302 elektriskā ģitāra ar alkšņa korpusu, Classic-Plus kļavas grifu, locking tipa kolkām - šis instruments spējis saglabāt patieso 90.gadu oriģināla būtību un tik pazīstamo Talman skaņu. 

 

Zīmoli

EssexJohannusKorgAkaiAlto Professional
14
zīmolu