Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Shure prezentē Axient Digital bezvadu sistēmu

Lasvegasā notiekošajā 2017 NAB šovā, Shure prezentēja savu jauno Axient Digital bezvadu sistēmu. Kā jaunais labākais bezvadu risinājums Shure veiksmīgajā portfolio, Axient Digital nākotnē aizstās  UHF-R un AXIENT sistēmas, radot mūsdienās advancētāko bezvadu platformu, kas piemērota visām profesionāla līmeņa vajadzībām. Axient Digital nodrošina augstas veiktspējas RF, izcilu audio kvalitāti, RF ētera pārvaldību un efektīvu spektra izmantošanu.

Axient Digital sistēma ir aprīkota ar uztvērēju, kas ir saderīgs ar attiecīgiem AD un ADX sērijas raidītājiem. AD sērijas raidītāji ir tikpat funkcionāli kā UR sērijas raidītāji - perfekts audio trakts, RF spektra efektīva izmantošana un DANTE tīkla iespējas. Axient Digital ADX sērijas raidītājos ir iekļauts ShowLink, kas nodrošina reālā laika kontroli pār visiem raidītāja parametriem ar traucējumu noteikšanu un izvairīšanos no tiem. ADX sērijā ietilpst arī pirmais mikro-bodypack, kas ir neuzkrītošāks un ērtāks un tam ir integrēta pašregulējoša antena, kas izmanto cilvēka ķermeni kā antenas pastiprinātāju.

Ar nesalīdzināmu RF stabilitāti un spektrālo efektivitāti, Axient Digital lietotājiem nodrošina nepieciešamo elastīgumu, lai strādātu pieejamajā spektrā, neatkarīgi no tā, vai nepieciešams liels vai mazs kanālu skaits.

Piemērots dažādām lietotāju un lietošanas vajadzībām, Axient Digital piemīt vairākas lietotājam draudzīgas īpašības un priekšrocības:

  • Augstas veiktspējas RF – Ietverot sevī visas iespējas, kuras pieprasa profesionāla līmeņa iestādes un lietotāji, Axient Digital sistēma īpaši izstrādāta maksimālai signāla stabilitātei. Quadversity uztvērēja tehnoloģija palīdz izvairīties no potenciāliem signāla zudumiem vai traucējumiem. Quadversity režīms ļauj lietotājiem izvietot sadalītājantenu komplektus dažādās zonās, kas palīdz uzlabot RF signāla un trokšņa līmeni sarežģītas vides apstākļos. High Density režīms palielina maksimālo vienlaicīgo sistēmas kanālu skaitu no 17 uz 47 6MHz TV joslā (no 23 uz 63 8MHz TV joslā), saglabājot izcilu audio kvalitāti.
  • Audio kvalitāte – 20 Hz -20 kHz frekvenču diapazons ar 120 dB dinamisko diapazonu, analogas izejas, DANTE (saderība ar AES67), AES/EBU, AES3 (96 kHz vai 48 kHz) digitāls audio, latence līdz 2 ms (HD režīmā līdz 2,9 ms) 
  • Komandas un vadība – Axient Digital sistēma ir saderīga ar Wireless Workbench, kā arī ar ShurePlus kanālu aplikāciju efektīvai vadībai un konfigurācijai, optimālai spektra pārvaldīšanai un frekvenču monitoringam. Sistēmas Dante Cue un Dante Browse īpašības iespējo augstas precizitātes austiņu monitoringu audio izejai no jebkuras pievienotās ierīces, kurai iespējota Dante programma.
  • Aparatūra un mērogojamība – Axient Digital sistēmas diapazons ir 184 Mhz joslā no 4570 Mhz līdz 698 Mhz. Pieejami 2 un 4 kanālu uztvērēji ar kopīgu funkcionalitāti gan AD, gan ADX raidītājiem.

Axient Digital ir saderīga ar Shure baterijas statnes lādētāju (SBRC), kurā var ievietot līdz pat astoņām lādējamajām baterijām. SBRC nodrošina netraucētu bateriju uzlādi un to uzglabāšanas risinājumu, tam ir arī viegli nolasāms priekšējais panelis, kurā tiek uzrādīti bateriju kritiskie parametri, ieskaitot uzlādes stāvokli, atlikušo darbības laiku un baterijas kapacitātes indikatorus. Kad tas tiek savienots ar tīklu, Shure Wireless Workbench un ShurePlus Channels programmatūras nodrošina tālvadības SBRC monitoringu, kas seko līdzi bateriju stāvoklim.

“Axient Digital sistēma precīzi izstrādāta no pašiem pamatiem, lai spētu tikt galā ar apstākļiem un izaicinājumiem, ar kuriem sastopas lietotāji dažādās situācijās, ieskaitot profesionālas koncertturnejas, teātru izrādes un televīzijas tiešraides,” stāsta Maikls Džonss, Shure produktu speciālists. “Ieskaitot unikālas konstrukcijas ierīces, piemēram, frekvenčdalīto rokas mikrofonu (ADX2FD) un unikālo mikro-bodypack ar pašregulējošu iekšējo antenu (ADX1M), Axient Digital gan inženieriem, gan māksliniekiem dos iespēju pilnībā paļauties uz precīzu digitālo audio pat vissarežģītākajos vides apstākļos.”

Jautājumos par Axient Digital tehniskajām iespējām un konfigurāciju, sazinieties ar A-T Trade Music speciālistu Imantu Cīruli, rakstot uz e-pastu: imants@attrade.lv vai dodieties uz www.shure.eu

Zīmoli

AmpegAlto ProfessionalBoseVOXBoston piano
16
zīmolu