Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Johannus digitālās ērģeles tagad A&T Trade veikalā

A&T Trade ir labas ziņas visiem ērģeļu spēlētājiem un ērģeļu mūzikas cienītājiem: pasaulē slavenās digitālās ērģeles no holandiešu ražotājiem Johannus tagad ir pieejamas mūsu veikalā!

Izgatavot labas ērģeles pavisam noteikti nav viegls uzdevums, jo tam nepieciešama dārga izpēte un advancētas tehnoloģijas. Johannus nosaka vadošo toni ērģeļu pasaulē, jo viņiem ir izdevies iegūt ļoti labu, starptautisku reputāciju. Johannus ļoti veiksmīgi ir izdevies pārnest skaisto un slaveno stabuļu ērģeļu skaņu uz šīm digitālajām ērģelēm. Tas ir kaut kas patiešām unikāls un tam pateicoties, Johannus ērģeles ir sasniegušas nepārspējamu skaņas kvalitāti.

Entuziasma pilni mūziķi un izcili inženieri kopīgi un harmoniski strādājuši pie Johannus, tādējādi radušies fantastiski un jauni atklājumi. Tāpēc Johannus vairs nevar salīdzināt ar citām digitālajām ērģelēm, tās var tikai salīdzināt ar īstām stabuļu ērģelēm, jo tikai tad rodas priekšstats par to, ko Johannus ir sasnieguši!

Pēdējos gados Johannus ir kļuvuši par nopietnu sāncensi tirgū, kurā iepriekš valdīja tradicionālo ērģeļu meistari. Laiki mainās, un pieaug baznīcu skaits, kas apsver digitālo ērģeļu iegādi vai arī stabuļu ērģeļu kombināciju ar Johannus ērģelēm. Tāpat, liels daudzums cilvēku iegādājas Johannus ērģeles mājas vajadzībām un ar to spēli nodarbojas brīvajā laikā.

Zīmoli

TamaSteinway & SonsAlesisAkaiAmpeg
16
zīmolu