Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti

Steinway & Sons klavieres pieejamas Latvijā

Ar prieku un lepnumu varam paziņot lieliskas ziņas klaviermūzikas cienītājiem. Steinway & Sons klavieres, instrumenti, kas neprasa sīkākus paskaidrojumus, pavisam drīz būs pieejami Latvijā, mūsu A&T Trade Music veikalā, līdzās Steinway & Sons „ģimenes” brendiem – Boston un Essex.

 

Vairāk kā 160 gadu senajā vēsturē Steinway & Sons vienmēr ir darbojušies ar mērķi ražot un piegādāt vislabākās klavieres kādas vien iespējamas. Ar vairāk nekā 125 patentiem Steinway & Sons var uzskatīt par moderno klavieru konstrukcijas radītājiem. Instrumenti tiek ražoti ļoti uzmanīgi un no vislabākajiem materiāliem. Lai radītu Limited Edition klavieru sēriju izskatu, tiek pieaicināti slaveni dizaineri. Vēsture un tradicionālās vērtības apvienojumā ar inovācijām rada augstākās klases klavieru modeļus, ko var pat uzskatīt par mākslas darbiem!

Tiekšanās pēc izcilības nenoliedzami vieno Steinway & Sons ar mūziķiem un klausītājiem. Un piedāvājot Steinway & Sons instrumentus, esam pilnībā pārliecināti, ka pat visprasīgākie spēlētāji saņems pilnīgu apmierinājumu skaņas, sajūtas un kvalitātes ziņā.

Zīmoli

TamaSteinway & SonsIbanezJohannusKorg
16
zīmolu

Jaunumi un apskati