Shure seminārs marts 2015 

Vēlētos Jūs uzaicināt uz SHURE bezvadu mikrofonu sistēmu semināru, kas notiks A&T TRADE MUSIC veikala telpās š.g. 17, 24 vai 31 martā. Katras dienas seminārs sākas 11:00 un ilgs aptuveni 2 stundas. 

Lai pieteiktos semināram, aicinām Jūs un Jūsu kolēģus aizpildīt anketu, kas ir atrodama zemāk vai arī savus kontaktus ar pieteikumu SHURE semināram sūtīt uz info@attrade.lv vai arī zvanīt uz 29382578. Pie veikala ir pieejama bezmaksas autostāvieta.

 

BEZVADU MIKROFONU SISTĒMU tēmas

DIGITAL vs ANALOG

  • Analogs vs digitāls – mīti un puspatiesības par digitālo bezvadu mikrofonu sistēmu skaņas aizturi un kropļojumiem joprojām ir aktuāli. Šajā seminārā tiks izskaidroti digitālo sistēmu darbības principi salīdzinājumā ar analogajām sistēmām, bezvadu mikrofonu darbības aspekti un iespējas, komponentu apskats.
  • Bezvadu iekārtu darbības uzlabošanas noslēpumi un paņēmieni – šajā semināra daļā speciālisti izstāstīs par to, kā izvairīties no situācijām, kad lietojot bezvadu iekārtas, ir radušās vai rodas uztveršanas problēmas; kā ar vienkāršiem paņēmieniem uzlabot radīšanas kvalitāti un signāla noturību
  • SHURE digitālo bezvadu sistēmu apskats – ULXD un QLXD sistēmu salīdzināšana, komponentu apskats un demonstrācija, dažādu mikrofona kapsulu salīdzināšana
  • SHURE WORKBENCH - bezvadu mikrofonu kontroles un ētera skanēšanas programmas apskats un demonstrācija, frekvenču diapazonu traucējumu noteikšana un bezvadu sistēmu programmēšana
  • MXW sistēma – bezvadu konferenču sistēmas apskats un demonstrācija. Sistēma ideāli piemērota nelielu konferenču un interneta konferenču tehniskajam nodrošinājumam. 

Zīmoli

CharvelAmpegEpiphone FENDERElixir
57
zīmolu
Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
Kredīta summa 0.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 0.00 no atlikušās pirkuma summas daļas), aizņēmuma likme 0.00, maksa par saistību izpildes kontroli 0.00, gada procentu likme (GPL) 0.00, kopējā maksājamā summa 0.00 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!