Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
Zīmoli » Mackie

Mackie

Specializācija: Akustiskās sistēmas, mikserpultis, studiju un koncertu apskaņošana.
Īsa vēsture: Kompāniju Mackie dibināja Gregs Mackie 1989.gadā. Durvis uz kurām bija Mackie plāksnīte veda uz trīsistabu dzīvokli, kurā parādījās pirmdzimtais - skaņu pults ar lineārām ieejām LM-1602. Nākamais solis bija CR-1604 radīšana. Tas tika radīts jau privātajā fabrikā , ka tika uzcelta deviņos mēnešos. Šī pults lika pamatu konsoļu ar mikrofonu un lineārajām ieejām kopumam. Vēlāk parādījās populārie mūsdienu modeļi MS-1202 VLZ, MS-1402 VLZ un CR-1604 VLZ...
Kompānija Mackie izdod praktiski visu profesionālās audio apskaņošanas spektru, sākot ar koncertu aparatūru un beidzot ar studiju skaņas ierakstu kompleksiem.
Mackie produkcija ir apbalvota ar vairākām TEC balvām. Ierīces zem vārda Mackie tika izmantotas vairākas augstu reitingu televīzijas šovu instalācijās, platīna statusu ieguvušo albumu un dziesmu  populārām filmām ierakstīšanā. Firmas produkcija tika izmantota stadionu, televīzijas un radio pārraidīšanas studiju apskaņošanā.
Mackie skaņu pultis un pastiprinātāji atrodas uz skatuves, podiumiem, tiek pielietoti apskaņošanas iekārtām, mājas kinoteātros u.t.t. Bez tam Mackie monitoru sistēmas ir uzstādītas pazīstamās studijās un kompānijās, kas realizē postproduction tehnoloģijas.
Atrašanās vieta: ASV, Malaizija, Ķīna

www.mackie.com/

Zīmoli

YamahaSteinway & SonsShureAlto ProfessionalVOX
14
zīmolu