Citas struktūrvienības

Pro Audio

Loģistika

Salons

Tel.: (+371) 67310040
Fax: (+371) 67315601
info@attrade.lv
Rīga, Aleksandra Čaka iela 118

Visi kontakti
Zīmoli » AKG

AKG

Ar vairāk kā 1400 starptautiskiem petentiem, AKG brends ir radījis jaudīgu, neizkropļotu skaņu, kurai mūzikas profesionāļi uzticējušies vairāk kā 60 gadus, nemitīgi radot patiesākās un visdabīgāk skanošās austiņas un mikrofonus. kādi jebkad radīti audio vēsturē.

Akustische und Kino-Geräte Gesellschaft mbH - saīsinājā uz AKG 1965 gadā, to dibināja divi Vīnes iedzīvotāji - fiziķis Dr. Rūdolfs Gērike un inženieris Ersnts Pless 1947. gadā. Kopš tā laika, AKG ir pieveduši jauninājumus austiņu tirgū, radot pašu labāko un akurātāko skaņu priekš profesionāļiem, audiofīliem un ikvienam ar degsmi uz mūziku, dekādi pēc dekādes.

AKG ekipējums ir bijis klāt ar visiem sākot ar Frenku Sinatru un The Roling Stones, beidzot ar Misiju Eliotu un Kanje Vestu.

Tagad AKG studijas darbs ir pieejams visur, kur tas tev ir nepieciešams, ar vadiem vai bez un troksni likvidējošām austiņām, kuras tavu mīļāko mūziku rada no jauna ar visu tās bagātību un smalkumu, kāds tai bijis oriģinālajā ierakstā - tikai tavām ausīm. Ja tu pret mūziku neattiecies nopietni un mekē ideālās austiņas, kuras atbilst taviem standartiem, tālāk par AKG tev nebūs jāmeklē.

www.akg.com/AKG-997.html

Zīmoli

AkaiBoston pianoSteinway & SonsShureAlto Professional
14
zīmolu